Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-11, 15:53   Iwata Hi-Line ¶ci¶lej HP-BH
0
UP DOWN

Posty: 99
Iwata HP-BH. Kto¶ korzysta ? Jak siê sprawuje ? Warta 800 PLN ? Czy lepiej np. Infinity ?
 

acidhouse
Wys³any: 2009-03-11, 16:15   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
jakbym mia³ wybierac pomiêdzy infinity a micronem wybra³bym microna, tu wybra³bym infinity - nie znam w³a¶ciwo¶ci - mo¿e Dejw pomo¿e
_________________
Training all life
 
 

Asellus5
Wys³any: 2009-03-11, 18:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Ja osobiscie uzywam iwaty CM-C EF i co do microna to wiem jedno; ze jego finezje odkryjesz dopiero na sprzecie najwyzszej jakosci-tzn---sprezarka ze zbiornikiem stalego cisnieniem!!no i i farbki z najwyzszej polki! wtedy Ci zatanczy :) w przeciwnym razie nie odroznisz customa od zwyklego skosnego rekodziela!Wiem- bo tego doswiadczylem:)
powodzenia!
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-11, 19:15   
0
UP DOWN

Posty: 99
ba, tylko ze micron kosztuje dwa infinity :roll: troszkê pojechana cena i to najwiêkszy minus, a mia³em w ³apie i nie za bardzo mi le¿y, za krótki, malutki. I jak dla mnie nie warto wydawaæ 1500-2000 po to ¿eby "mieæ microna" :) A za niego mogê mieæ w³a¶nie dwa z serii Hi-Line. Przeczyta³em du¿o pozytywnych opinii o HP-CH z dysz± 0,3 i za du¿ym jak dla mnie pojemnikiem 9ml, ciekawym czy kto¶ ma tutaj HP-BH z dzysz± 0,2 i regulacj± ci¶nienia MAC.

I jeszcze pytanie, jakie w nim jest mocowanie wê¿a ? Przypatruj±c siê wê¿owi Iwaty zobaczy³em, ¿e chyba nakrêca siê go na gwint taki jak w H&S'ach po odkrêceniu koñcówki szybkoz³±czki czyli ¿eby podpi±æ Iwatê do wê¿a H&S wystarczy mi dokupiæ ow± H&S'owsk± koñcówkê? Myli mnie troszkê fotka tego HP-BH, bo tam koñcówka wygl±da jak ¿eñski gwint lub szybkoz³±czka :/
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 19:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Panie Tadeuszu HP-B z mac'kiem ( chociaz lata mi ten mack bez tez by bylo ok) jest aerografem PRO ale jak nie chcesz placic za firme to polecam ci to http://cgi.ebay.pl/Hobbip...1QQcmdZViewItem znam sprzedawce ( gwaracja ze wszystko co od niego kupisz dotrze!) mam ten aerograf i jestem tak samo zadowolony jak hp-b
_________________
hmmm
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-11, 20:39   
0
UP DOWN

Posty: 99
Mo¿e kiedy¶ faktycznie wypróbujê Hobbipena skoro polecasz ;) , ale mam ju¿ parê eco zakupów (najlepszy jak dla mnie za swoj± cenê Renegade) i w³a¶nie chcia³em sobie Iwatê wypróbowaæ, czy warto, czy te¿ -tak jak mówisz- za firmê siê g³ównie p³aci. Nie si±dzie mi to popchnê dalej, a kupujê w³a¶nie farby za oceanem to i pomy¶la³em przy okazji wypróbujê jak±¶ Iwatê, tym bardziej, ¿e ceny niemal po³owê ni¿sze ni¿ w Polsce.

A co powiecie o tym ?? nieca³e 700 pln z wysy³k±, wê¿em, filtrem, szybkoz³±czk± :blee:
http://cgi.ebay.pl/Iwata-...p3286.m63.l1177
...tylko ten Hongkong :/
 

dawid
Wys³any: 2009-03-11, 20:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
to przeciez ci polecam sprzedawce http://cgi.ebay.pl/IWATA-...1742.m153.l1262 tu dostaniesz aero na 100% a po drugie olej maca szybko kleka
_________________
hmmm
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-11, 20:59   
0
UP DOWN

Posty: 99
tak tak, wiem, dziêki. Z tym, ¿e mniej korzystna oferta, ale tak, rozumiem, ¿e przynajmniej pewna na 100 % i równie¿ korzystna cenowo.
 

emsikej 
Wys³any: 2009-04-03, 17:23   
0
UP DOWN
emsikej

Posty: 3
mam HP-C plus i jest kozakiem a kiedys mialem ruski modelarski brush i byl mistrzem
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania