Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
maaks 
Wys³any: 2009-03-19, 09:40   Kolejny portret
0
UP DOWN

Posty: 81
Portret kole¿anki :)


_________________
www.maaks.pl
 
 

acidhouse
Wys³any: 2009-03-19, 09:55   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
bardzo ³adnie
_________________
Training all life
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-19, 10:07   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ogólnie fajnie, ale ... wokó³ prawego oka za du¿o ¶wiat³a, inny kszta³t ust, zbyt ostro kre¶lony obrys dolnej powieki lewego oka... wiem ¿e sie czepiam , ale w portrecie wa¿ne s± dos³ownie u³amki milimetra... porównaj sobie linie górnej wargi, w oryginale przy k±ciku ust jest prawie pozioma i wznosi sie pu¼niej ostrzej. Dolna warga ma zbyt daleko id±cy w stronê k±cika ust cieñ (ten pod warg±), nos zbyt szeroki u nasady... i te w³a¶nie detale tworz± na zdjêciu trochê zadziorny charakter tej dziewczyny, który troszeczke tobie ucieka w reprodukcji ... diabe³ tkwi w szczegó³ach :devil:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

maaks 
Wys³any: 2009-03-19, 14:09   
0
UP DOWN

Posty: 81
Wiem, wiem jest kilka b³êdów ale foto mia³em na prawdê w z³ej jako¶ci. A portret stara³em sie zrobiæ wyrazniejszy i nie stawia³em ¿eby wysz³o real foto ;)
dziêki za opinie :piwo: to zawsze bardzo sie przydaje w next pracach - przynajmniej mi :)
pozdro
_________________
www.maaks.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-19, 17:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
swietnie Maaks widze postepy !! noim zdaniem jest bardzo podobna w twoim przypadku czas na kolor monochrom to zabawa kolor to wyzwanie:))
_________________
hmmm
 

maaks 
Wys³any: 2009-03-19, 17:05   
0
UP DOWN

Posty: 81
Jeden portret w kolorze jest u mnie na stronie ;)
_________________
www.maaks.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2009-03-19, 19:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Baaardzo ladnie Maax jak dla mnie bomba! a Ci co sie tak czepiaja niech sami sprobuja namalowac chociaz taki portret!! zauwarzac wady jest latwo,ale korygowac je aerografem to wielka sztuka! to nie fotoshop to rekodzielo!
Super praca! tylko tak dalej!!!! napisz cos o rozmiarach i materialach
Pozdro
 

stek
Wys³any: 2009-03-19, 19:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
Maaks, ³adna ta kole¿anka, praca extra. :spoko:
 

dawid
Wys³any: 2009-03-19, 21:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Ten kregiel fajny:)
_________________
hmmm
 

maaks 
Wys³any: 2009-03-19, 22:44   
0
UP DOWN

Posty: 81
dawid, dzieñ roboty

_________________
www.maaks.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-19, 23:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
bardzo realistycznie gratoloje wstawiaj tu wiecej swoich prac
_________________
hmmm
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-20, 07:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Jak kto¶ dzieli siê swoimi pracami na w³asnej stronie to znaczy ze jest gotowy na krytyke, do której ja równie¿ mam prawo... Asellus5, to czy potrafi³bym namalowaæ fotorealistyczny portret to jedna sprawa, a to ¿e jestem na tyle spostrzegawczy , ¿eby "czepiaæ siê" szczegu³ów to inna rzecz... nie wiem na ile autor widzi pewne niuanse, kiedy siê co¶ maluje mo¿na siê tak nakrêciæ ¿e trudno jest obiektywnie oceniæ swoj± pracê. Na szczê¶cie maaks ma zdrowe podej¶cie do sprawy i nie wali teraz g³ow± w ¶ciane chlipi±c "czemu im sie nie podoba" ^^ I ¿eby by³o jasne... nie krytykujê tylko mówiê co widzê. Robisz postêpy maaks i oto chodzi... a teksty typu "bardzo mi sie podoba" s± ma³o przydatne, je¶li kto¶ chce siê rozwijaæ.... fajnie us³yszeæ, ¿e siê podoba ale z tym akurat maaks raczej nie ma problemu... wystarczy przeczytaæ posty powy¿ej :cool:

I jeszcze apropo s³ów ze to nie fotoszop tylko rêkodzie³o.... pierwsze foto jest korygowane za pomoc± poziomów (levels) w fotoszopie, ale oczywi¶cie moge siê myliæ ;)
 

maaks 
Wys³any: 2009-03-20, 17:01   
0
UP DOWN

Posty: 81
LoboLoco, :piwo:

LoboLoco napisa³/a:
i nie wali teraz g³ow± w ¶ciane chlipi±c "czemu im sie nie podoba"


hehehehe na pewno nie, po to tutaj pokazuje swoje prace zeby ka¿dy móg³ sie na ich temat wypowiedziec
LoboLoco napisa³/a:
kiedy siê co¶ maluje mo¿na siê tak nakrêciæ ¿e trudno jest obiektywnie oceniæ swoj± pracê

¶wiêta racja
jak juz pisa³em wszystkie opinie s± bardzo przydatne
pozdro dla wszystkich ;)
_________________
www.maaks.pl
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime