Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 05:24
Autor Wiadomo¶æ
autograff
Wys³any: 2009-04-20, 18:22   Ceny za lakierowanie motocykli
0
UP DOWN

Posty: 39
Witam Panowie. Jak w temacie. Sezon motocyklowy sie rozpoczal i pewnie nie jedna lakiernia to zauwazyla, ze mototcyklisci szykuja maszyny. Sam mam duuuuzo chetnych, a niebardzo wiem w jakich kwotach oscylowac. Od znajomego wzialem 200+material za zbiornik, ktory byl niezle pognieciony. Cena smieszna, zwazajac na to, ze to nie proste drzwi samochodu, a wywijasow i krawedzi jak na polowie samochodu. Pomozecie? Chodziloby mi o to ile przykladowo za zbiornik, ile za blotnik, ile za czasze, ile za zadupek etc. Powiedzmy, ze 1 kolor bez udziwnien, naklejki pod klarem. Z gory dzieki.
_________________

 

No-limit
Wys³any: 2009-04-20, 19:57   Re: Ceny za lakierowanie motocykli
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
autograff napisa³/a:
Witam Panowie. Jak w temacie. Sezon motocyklowy sie rozpoczal i pewnie nie jedna lakiernia to zauwazyla, ze mototcyklisci szykuja maszyny. Sam mam duuuuzo chetnych, a niebardzo wiem w jakich kwotach oscylowac. Od znajomego wzialem 200+material za zbiornik, ktory byl niezle pognieciony. Cena smieszna, zwazajac na to, ze to nie proste drzwi samochodu, a wywijasow i krawedzi jak na polowie samochodu. Pomozecie? Chodziloby mi o to ile przykladowo za zbiornik, ile za blotnik, ile za czasze, ile za zadupek etc. Powiedzmy, ze 1 kolor bez udziwnien, naklejki pod klarem. Z gory dzieki.

Ja,po kole¿eñsku,/ma³o powiedziane/wzi±³em z materia³em/lakier czarny + bia³y xyralick/ 250,- z polerowaniem na lustro,Honda "Hornet" 600,bak,zadupek i b³otnik.Z tym,¿e kolega odwali³ wiêkszo¶æ "czarnej roboty".
 

kondzik 
Wys³any: 2009-04-20, 23:03   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
jesli to Ci pomo¿e, to znajomemu powiedzieli cos ok. 500zl za czache i zbiornik
 

michalLbn
Wys³any: 2009-04-21, 08:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
zbiornik a zbiornik to jest ró¿nica. Sa zbiorniki malowane w jednej perle i w trzech per³ach, wieæ nie ma¿e kosztowaæ 200z³ ten w którym masz 2 razy tyle roboty. Powiem wam ze moi znajomi robi± motocykle od lat g³ównie lakiernictwo. Bior± 180-200z³/element. Roboty maja ma kilka miesiêcy ale cena jest bardzo niska. Zaznaczam ¿e materia³ w cenie. Robi± we dwóch i dobrze z tego zyj±. Do suzuki intruder bak i b³otnik czarna per³a+ klepanie baku wziêli ode mnie 250z³.
 

autograff
Wys³any: 2009-04-21, 09:51   
0
UP DOWN

Posty: 39
W porownaniu i iloscia pracy, ktora trzeba wlozyc to rewelacji nie ma... no nic dzieki za info.
_________________

 

kondzik 
Wys³any: 2009-04-22, 05:44   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
te 500zl co pisalem to bylo za zbiornik i czache jak dobrze pamietam od R1 i wszytko proste, tylko do pomalowania
 

online 
Wys³any: 2009-04-23, 19:41   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ja zaczyna³em od motocykli, ale powiem teraz szczerze- robie du¿o wiecej aut, lepsza kasa, lepsza robota!

mam paru stalych klientów (2 handla¿y) i przywo¿± stale...
to np. za spawanie czachy i blotnika przedniego r6 biore 200z³ + spawanie z materialem. z tego mi wychodzi 150z³ na czysto, bez ¿adnej polerki, bo na takie bzdety sie syfy w gara¿u nie chwytaj±... byle nie by³o du¿o rze¼by Nie jest to du¿o, ale fajna robota i malutkie elementy, ca³o¶æ jak blotnik z CC.

czasem biore konkretne roboty przy moto, od konkretnych ludzi i wtedy kasa du¿o lepsza ni¿ na aucie...
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Greg
Wys³any: 2009-04-25, 22:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
a ja ostatnio robi³em owiewke od cbr-ki od mojego s±siada... troche mu nie posz³o i zaliczy³ ¶lizga ;P ;P Plastik po³amany, zdarty na wypukleniach prawie ¿e na prosto i pe³no rys od kamyczków :blee: . Spawanie , klejenie w³óknem od ¶rodka dla wzmocnienia, szpachla i lack wysz³o go zabawa 300 z³ po s±siedzku... wiem ¶mieszna kasa ale có¿ ;)

IMG_3912.JPG
Bez polerki .. bo po co ;)
Plik ¶ci±gniêto 549 raz(y) 46.18 KB

IMG_3917.JPG
wg mnie ca³kiem ³adnie siê wyla³o ;)
Plik ¶ci±gniêto 394 raz(y) 131.43 KB

IMG_3944.JPG
gotowe do odbioru ;)
Plik ¶ci±gniêto 1060 raz(y) 310.3 KB

 

autograff
Wys³any: 2009-04-27, 23:18   
0
UP DOWN

Posty: 39
dobra robota !!
_________________

 

m³ody19
Wys³any: 2009-05-03, 13:29   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Hm no to tak ja za wszystkie plastiki + bak z hondy cbr 500f2 wzio³em ostatnio 600 z³ + koszt za materia³ do malowania. Pozdro m³ody19 :)

Ps. GREG no cudownie wysz³o ;)
 

maverik
Wys³any: 2009-06-24, 23:10   
0
UP DOWN

Posty: 71
Jetesmy jedn± z nielicznych lakierni (jak nie 2ch) w Polsce specjalizujacych siê w motocyklach (ceny obejmuj± fabryczne grafiki i napisy):
chopper/cruiser - 1500/2000 z³
sportturystyk - 2500-3000 z³
wgnieciony zbiornik (wyci±ganie, cynowanie) - ¶rednio 800 z³
lakierowanie skutera - 1500 z³

Mamy stale zlecenia za takie sumy, jednak u nas za cenami idzie jako¶æ przekraczaj±ca fabrykê. Czê¶æ klientów oczywi¶cie puka siê w g³owê mówi±c "tamten mi pomaluje za 1/3±".
 

jacq
Wys³any: 2009-07-04, 12:32   
0
UP DOWN

Posty: 8
maverik napisa³/a:
Jetesmy jedn± z nielicznych lakierni (jak nie 2ch) w Polsce specjalizujacych siê w motocyklach (ceny obejmuj± fabryczne grafiki i napisy):
chopper/cruiser - 1500/2000 z³
sportturystyk - 2500-3000 z³
wgnieciony zbiornik (wyci±ganie, cynowanie) - ¶rednio 800 z³
lakierowanie skutera - 1500 z³

Mamy stale zlecenia za takie sumy, jednak u nas za cenami idzie jako¶æ przekraczaj±ca fabrykê. Czê¶æ klientów oczywi¶cie puka siê w g³owê mówi±c "tamten mi pomaluje za 1/3±".


Tak z ciekawo¶ci czy cena obejmuje demonta¿ i monta¿ moto czy tylko polakierowanie dostarczonych elementów bo to zasadnicza ró¿nica.

pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group