Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
klimeq 
Wys³any: 2009-05-06, 21:55   Wymiana progw w ¿uku :D
0
UP DOWN

Posty: 98
Sk±d: Stryków
Witam
Jak w temacie mam do wymiany prawy próg w ¿uku. I moje pytanie brzmi w jakich miejscach wyci±æ ten próg i jak wspawac nowy?? kompletnym laikiem w tych sprawach nie jestem, mialem juz doczynienia z blacharka samochodowa ale jeszcze nigdy nie spawalem karoserii. Aha no i zeby nie bylo ¿uk to nie mercedes :D :D
 
 

baqo 
Wys³any: 2009-05-07, 21:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
klimeq napisa³/a:
w jakich miejscach wyci±æ ten próg i jak wspawac nowy?
wycinasz tam ,gdzie siê da wyci±æ. jeszcze powiedz czy ten próg masz nowy ,czy sam dorabiasz?jak masz nowy to usuwasz tyle, aby z nak³adk± wspawaæ now± blachê,oraz do rantów pod³ogi.
 
 

klimeq 
Wys³any: 2009-05-08, 13:45   
0
UP DOWN

Posty: 98
Sk±d: Stryków
próg bêdzie wycinany z drugiego rozbitego ¿uka tak ¿e mam pole do manewru je¿eli chodzi o wycinanie. W moim 1 poscie dok³adnie chodzilo mi o to zeby wyci±æ ten próg w takim miejscu zeby nie naruszyc konstrukcji calej budy czyli np przy wsiadaniu do tego ¿uka zeby mi sie nie wyginala blacha w miejscu spawania czy cos w tym stylu, ale nic takiego nie powinno sie stac prawda??
 
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-08, 18:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
A ja na twoim miejscu na gietarce zrobil bym nowy. ;) Te progi chyba nie sa takie skomplikowane,sa tam jakies przetloczenia?Ktos pamieta? ;) :D
 

klimeq 
Wys³any: 2009-05-09, 22:25   
0
UP DOWN

Posty: 98
Sk±d: Stryków
no nie ma zadnych specjalnych zagiêæ. ale to jak samemu to ocynk nie?? a miejsca spawane trzeba jakos delikatnie zagi±æ do wewn±trz?? bo jak wiadomo po spawaniu spaw bedzie lekko wystawal to raczej troche nie bardzo a gdzie jeszcze szpachla itd. A jakiej grubo¶ci blacha powinna byc?? bo to w koñcu próg
 
 

Nurglepl 
Wys³any: 2009-06-29, 20:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Zobacz sobie ten temacik
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=161
Na dole masz filmik.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group