Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
m³ody19
Wys³any: 2009-05-08, 21:28   wgnioty w baku
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Dzisiaj dosta³em Bak ze scigola do pomalowania, i jest w fatalnym stanie jesli chodzi o wgnioty..... ma ich dosc pare i to niektóre to ca³ekim poka¼ne i g³ebokie,
w³asciciel próbowa³ przyspawac kawa³ek druty i wyci±gnac te wgnioty ale urywa³o mu sie to,,,
Co myslicie jak by wyciagnac te wgnioty inaczej niespawajac do niego drutu ?

pozdro m³ody19 :)
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-09, 03:21   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
od jakiego moto ten bak?Moze taniej i szybciej bedzie kupic uzywke niz sie bawic z tym?




btw.A jak klient narzeka, ze ma pogniecony bak to poka¿ mu ta fote:







:D
 

domagalka 
Wys³any: 2009-05-09, 08:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
w³a¶nie taki bak nie tak dawno naprawia³em i wysz³o git :spoko: Sposobem i w³asnorêcznej konstrukcji narzêdziem. ;P
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-09, 16:18   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
no ale pytanie czy warto sie jeb** w prostowanie ich?Jesli mozna kupic uzywke za 2-3 stówki i to czasem jeszcze sie trafi pod kolor moto
 

Homer S. 
Wys³any: 2009-05-09, 17:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
S³ysza³em od kogo¶ ¿e pogiêty bak mo¿na wstêpnie wyprostowaæ sprê¿arka ;P ale nie wiem czy to prawda bo nie próbowa³em pompowaæ baku :rotfl:
_________________

 

m³ody19
Wys³any: 2009-05-09, 20:04   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
niema szans zadna sprzezarka.... bak ma 2 warstwy blachy, jedna chyba 2cm odstepu i druga wiec...

bak jest od hondy cbr 600 f2, mam wszytekie plastiki z niej i ten bak do pomalowania


ps. a to zdj, to suzi gsx-r 750 k1 xD ????
 

gola 
Wys³any: 2009-05-09, 21:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
za takie pieniadze jak jest ten zbiornik,to nawet bym go nie klepal ;)
http://www.allegro.pl/ite..._600_honda.html
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-10, 15:35   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
dok³adnie jak wy¿ej





btw. te 2cm chodzi Ci ze bak ma miedzy jedna warstwa blachy a druga taki odstep?






a na zdjeciu, które da³em jest gsxr 600 '99
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-05-10, 18:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Ostatnio te¿ prubowa³ew wyprostowac taki bak, nie ma szans. A jak kole¶ mi powiedzia³ ¿e mo¿e kupic u¿ywke za 250z³ to mnie rozwali³. Takie rzeczy siê kupuje a nie klepie.
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-05-10, 18:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
ZIEMBA napisa³/a:
Ostatnio te¿ prubowa³ew wyprostowac taki bak, nie ma szans. A jak kole¶ mi powiedzia³ ¿e mo¿e kupic u¿ywke za 250z³ to mnie rozwali³. Takie rzeczy siê kupuje a nie klepie.

Ale takie cuda to tylko w polsce robia :sciana:
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-10, 19:19   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
bo ludzie mysla ze Ty wyklepiesz, po szpachlujesz, po malujesz, wypolerujesz i za³o¿ysz jeszcze na moto ten bak za 50z³, bo przeciez on taki nie du¿y jest
 

m³ody19
Wys³any: 2009-05-10, 19:31   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Ja wiem co zrobie,
Przyspawam poziomo w te wgnioty jakies ma³e kawa³ki cienkiej blachy i potem sie ³adnie zaszpachluje :) ale piepszenia z tym troche bedzie...

ale co tam bak,
lewa owiewka która ³±czy sie z os³ona przedniej lampy jest masakryczna peknieta na 4 czesci i na brzegach jest masa spawów plastiku... wszyteko wywali³em i chcia³em pospawac od nowa niby to jest ABS b pisze a elektrody sie niechytaja tego.... jutro w³ókno i zywica i heja bedzie bo innej metody na po³acznie nieznam,

Chyba ze jest jakis klej czy cos do plastiku który szybko wmiare by schno³ i po³aczy te plastiki w jedna ca³± owiewke ?;>

pozdro m³ody19 :)
 

stek
Wys³any: 2009-05-10, 20:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
m³ody19 napisa³/a:
Ja wiem co zrobie,
Przyspawam poziomo w te wgnioty jakies ma³e kawa³ki cienkiej blachy i potem sie ³adnie zaszpachluje :) ale piepszenia z tym troche bedzie...

ale co tam bak,
lewa owiewka która ³±czy sie z os³ona przedniej lampy jest masakryczna peknieta na 4 czesci i na brzegach jest masa spawów plastiku... wszyteko wywali³em i chcia³em pospawac od nowa niby to jest ABS b pisze a elektrody sie niechytaja tego.... jutro w³ókno i zywica i heja bedzie bo innej metody na po³acznie nieznam,

Chyba ze jest jakis klej czy cos do plastiku który szybko wmiare by schno³ i po³aczy te plastiki w jedna ca³± owiewke ?;>

pozdro m³ody19 :)


Witam, ABS (Akrylnitril-butadien-styren)spawasz w przedziale temperatur 280-350stopni, chyba ¿e masz jakie¶ do kitu elektrody, polecam produkty firmy carplast. co do kleju nie polecam z czasem pêknie gdy¿ owiewka pracuje a klej nie jest plastyczny.
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-10, 20:45   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
ja plastiki zawsze spawam lutownica, a od drugiej strony podklejam mata szklana z zywica
 

banshee 
Wys³any: 2009-05-11, 10:18   
0
UP DOWN
staram siê jak mogê

Pomóg³: 2 razy
Posty: 71
Sk±d: Bydgoszcz
Co do zbiornika.
Jak na³o¿ysz blachê ¿eby przykryæ te wgnioty (zale¿y jak s± du¿e) to zmniejszysz pojemno¶æ zbiornika.
Wp³ynie to na psychikê w³a¶ciciela, jak zaleje po sam korek a tam wejdzie zamiast 18 to 13litrów :D :D :D

Dla mnie wiêksze wgnioty zbiornika kwalifikuj± go do wymiany na dobr± u¿ywkê i jest to z punktu klienta i twojego bardziej op³acalne.
 

m³ody19
Wys³any: 2009-05-11, 14:27   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
klienta nieobchodzi pojemnos baku....
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group