Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
omzigo 
Wys³any: 2009-05-16, 00:13   fajny temat...
0
UP DOWN
omzigo

Posty: 36
nie wiem czy zauwa¿yli¶cie ale ostatnio na forum to siê ci±gle pisze ¿e ty tak owaki ka¿dy ma jakie¶ ale do prac innych kolegów, jednak zauwa¿my ze ka¿dy jak bierze jak±¶ blacharê to chce zarobiæ i ¿eby mu nie wysz³o ani za tanio ani za drogo, ale koledzy czy my musimy tak ze sob± walczyæ ?? mówi± o nas ¿e jeste¶my artystami wiêc dlaczego taka nieprzyja¼ñ miêdzy nami ??? wiadomo ¿e efekty dotarcia umiejêtno¶ci s± wa¿ne ale wspomagajmy kolegów, ma³o ju¿ nas zostaje a nikt nikomu w portki nie zajrzy bo za du¿o aut w Polsce... pozdrawiam kolegów i wszystkich zapaleñców to piêkny zawód szkoda ¿e o nim nasze o¶wiaty zapomnia³y, ale poka¿my siê mo¿e jaki¶ klub za³o¿yæ i pokazywaæ co potrafimy co wy na to ??
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-16, 09:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
dobry pomys³. nie ma przeciez wiekszych problemów z organizacj± jakichs spotkañ , konwentów itp.
Fajnie byloby zmienic nasz wizerunek w oczach klientów. wielu traktuje nas jako z³o konieczne w pewnych wypadkach, nie raz tez s³ysza³em opinie jako o papudrakach , którzy nie maj± juz co robi wiêc robia auta ...

Z drugiej zas strony jak jade do mieszalni po materia³y i czasem patrze kto stoi w kolejce - s³ysze jak sie wypowiadaj± - zaczynam rozumiec skad z³a opinia.

Jest sporo pseudofachowsów granatem od p³uga oderwanych...

Gdyby za³o¿y zrzeszenie promuj±ce ten zawód ... moze wiele mog³oby siê zmienic !

POPIERAM W 100 %
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

Travolta 
Wys³any: 2009-05-16, 20:26   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
No ja tez sie zgadzam ¿eby siê popieraæ i pomagaæ na wzajem
(szczególnie m³odym niedo¶wiadczonym czyt. MI :cool: )
A mo¿e by tak w przysz³o¶ci zrobiæ jakie¶ wielkie stowarzyszenie dobrych lakierników które mia³oby swój znak i egzaminy przez które by mog³o nadawaæ ten znak Takie co¶ a'la "polecane przez instytut matki i dziecka" ;) (akurat to mi przysz³o do g³owy)

Trzeba by powo³aæ jaka¶ komisje mo¿e jaki¶ polityków oni ju¿ siê tam znaj± na komisjach ;P
Co wy na to?? :cool: :spoko:
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-17, 00:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
w pewien sposób to forum ³±czy dobrych lakierników :)
Nie zajrzy tu ¿aden cwiek , który maluje bo nic innego nie umie (a i z malowaniem cie¿ko mu idzie),a tylko Ci, którym zale¿y na rozwoju, integracji specjalistów.

za³o¿enie stowarzyszenia nie by³oby niczym trudnym - wpierw nale¿a³oby powo³ac grupê, która powola do ¿ycia statut - w którym ustalonoby cel istnienia stowarzyszenia oraz zasady...
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-17, 14:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
@ OMZI Forum jest do wyrazania w³asnych opinii, zdañ, porad, I NIEZADOWOLEN
Je¿eli wypowiedx nei przekracza regulaminu to jest widoczna. Jesli mi co¶ nie pasuje to mówie o tym. Jesli kto¶ potrzebuje HELP to robie to w miare mo¿liwo¶ci. Ja nie wiem o co Ci chodzi? To nie jest BLOG tylko forum. Mo¿e Ty tego okreslenia nie znasz.... ale to juz nie moja brocha.
A po 2 po co klub? A mysla³e¶ o zlocie? Spocie. ja z forum audi mam co tydzien zlot a co pó³ roku zlot na torze. Z ca³ej polski ludzie sa.
_________________
Bart
 
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-17, 19:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
no w³asnie - jak mia³by wygladac zlot ? normalnie s± zawodu na 1/4 mili - moze wyscigi z 5 litrami farby w wiadrze na 100m, a zamiast p[alenia gumy konkurs czyj pistolet dalej leje bez cisnienia:P

teraz tak na powaznie. Moznaby organizowac eventy, gdzie dzielilibysmy sie wiedza i doswiadczeniami - ale czy z drugiej strony nie lezy to w gestii producentów lakierów ?
Moze gdyby wyjsc szerzej z taka inicjatyw± udaloby sie organizowac bezp³atne szkolenia itd ale wymaga³oby to poswiecenia wiekszej ilosci czasu i zg³êbienia tematu...
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-18, 11:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Zlot/spot polega na wspólnym zebraniu gdzie¶ np bo jerst lato w terenie, browar i rozmowy. Ogólnie balanga. Zeby sie rozlu¼niæ troszku to mozna co¶ poszaleæ na mie¶cie. Jest wiele mo¿liwo¶ci. W audiklubie to wiadomo kazdy jedzie sie chwalic czym co ma i co umie + browar 2 dni. A my malarze mo¿emy zrobic spot/zlot na lakierni :D co umiemy i co mamy. Mozliwo¶ci jest wiele. Tylko organiazacja to strasznie ciê¿ka jest.
_________________
Bart
 
 

skot84 
Wys³any: 2009-05-19, 12:29   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Krotoszyn
My¶le ¿e da³o by siê zorganizowaæ taki zlot/spot ale by musia³ byæ na do¶æ du¿± skale, mo¿e by siê uda³o za³atwiæ jaki¶ sponsorów.
Mo¿na tak± impreze roz³o¿æ np na dwa dni, np prezentacja oferty producentów materia³ów oraz sprzêtu lakierniczego, zoganizowaæ konkurs Airbrush + prezentacja aut, mo¿e konkurs dla ludzi którzy nie maj± nic wpólnego z lakiernictwem, prezentacje lakierowania dla amatorów (pt. zobacz jak to robi± profesionali¶ci), zorganizowaæ jak±¶ musyke, mo¿e jaki¶ zespó³ zaprosiæ itd.. temat do zrealizowania i do¶æ nietypowy bo nie spotka³em siê jeszcze z imprez± dla lakiernków. Ja jestem za!!
 
 

kalbi 
Wys³any: 2009-05-19, 15:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Cytat:
My¶le ¿e da³o by siê zorganizowaæ taki zlot/spot ale by musia³ byæ na do¶æ du¿± skale, mo¿e by siê uda³o za³atwiæ jaki¶ sponsorów.
Mo¿na tak± impreze roz³o¿æ np na dwa dni, np prezentacja oferty producentów materia³ów oraz sprzêtu lakierniczego, zoganizowaæ konkurs Airbrush + prezentacja aut, mo¿e konkurs dla ludzi którzy nie maj± nic wpólnego z lakiernictwem, prezentacje lakierowania dla amatorów (pt. zobacz jak to robi± profesionali¶ci), zorganizowaæ jak±¶ musyke, mo¿e jaki¶ zespó³ zaprosiæ itd.. temat do zrealizowania i do¶æ nietypowy bo nie spotka³em siê jeszcze z imprez± dla lakiernków. Ja jestem za!!


wszystko fajnie, wszystko piêknie ale niby kto za to zap³aci??
_________________

 
 

skot84 
Wys³any: 2009-05-19, 21:05   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Krotoszyn
[quote="kalbi"]
Cytat:
mo¿e by siê uda³o za³atwiæ jaki¶ sponsorów.
 
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-19, 22:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
s³uchajcie, a moze po³±czyc impreze z konkursem UCHO VAN GOGHA w ko³obrzegu
impreza jest jednodniowa, ale mog³bym popytac jak by wyglada³a mozliwosc przedluzenia itp.
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-20, 12:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
wszystko fajnie, wszystko piêknie ale niby kto za to zap³aci??


Jak to kto? Pan zap³aci...Pani zap³aci. Jak ja jade na zlot to p³ace za nocleg, ¿arcie, paliwo, tor. Hurtem jest zawsze taniej.

Tutaj instrukcja:
http://www.youtube.com/watch?v=H2-l4Z5dLVI

:spoko:
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group