Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Magic75 
Wys³any: 2009-05-24, 23:50   Skoda Rapid 3.0 V6
0
UP DOWN

Posty: 16
Mo¿e to nie do koñca miejsce na taki projekt, bo je¶li chodzi o lakierowanie nie jest to dzie³o sztuki ale o macie jeszcze nic w galerii nie znalaz³em. Pierwsz± wersjê zbudowa³em bêd±c jeszcze w technikum gdzie z silnika 1,3 64KM zrobi³em 100KM i pomalowa³em na czarny pó³mat (akryl + matpasta Lesonal odcieñ z palety BMW). Drugi projekt zrobi³em jak by³em jeszcze na studiach (czarny mat tak¿e Lesonal - baza + 100% klar matowy). Je¿eli chodzi o cienie zw³aszcza na dachu i masce to jest to efekt przede wszystkim kiepskiego pomys³u na szampon z woskiem, który nie nadaje siê do mycia takiego lakieru (mo¿na to zmyæ ale jest to czasoch³onne, a tak powoli zmywa siê samo przy okazji umycia samochodu).

Zamieszczam linki ¿eby niepotrzebnie nie za¶miecaæ serwera:
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page

http://www.fotosik.pl/pok...38e927e5ab.html
_________________

 

domagalka 
Wys³any: 2009-05-25, 08:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
O ch³opie, mi sie podoba. fajna praca. Sam to budowa³e¶ czy jaki¶ mechanik pomaga³?
 

omzigo 
Wys³any: 2009-05-25, 09:32   
0
UP DOWN
omzigo

Posty: 36
oj czuje ¿e nie¼le zapier.... niez³a praca, pewnie du¿o serca w³o¿y³e¶ w ten samochód, a jak z przegl±dem i rejestracja takich wynalazków ?
 

Magic75 
Wys³any: 2009-05-25, 20:19   
0
UP DOWN

Posty: 16
Projekt i wykonanie od pocz±tku do koñca moje, jedynie musia³em daæ do tokarza dwie tulejki i do frezera dwa uchwyty do monta¿u zacisków hamulcowych. Poza tym to w ca³o¶ci mój w³asny wyrób skodopodobny. Przegl±d to kwestia przej¶cia specjalnego badania technicznego na okrêgowej stacji diagnostycznej i zg³oszenia zmian w wydziale komunikacji, dotycz±cego masy auta, pojemno¶ci silnika i liczby miejsc dla pasa¿erów.
_________________

 

gola 
Wys³any: 2009-05-26, 21:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
dla mnie bomba ;) .Co bym przebudowal,to reflektory i lampy tyl.
 

kondzik 
Wys³any: 2009-05-27, 02:02   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
kozak w ch...! masz jakies filmiki jak to jezdzi?
 

domagalka 
Wys³any: 2009-05-27, 08:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Nie bomba tylko RAKIETA!!!! J bym zmieni³ tylko kolorek na jaki¶ odznaczaj±cy siê w¶ród innych aut. Jak±¶ ³adn± per³ê.
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-05-27, 10:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
Skodzina jest extra.Co ona ma teraz za motor?Ten z pierwszego projektu?
 

Magic75 
Wys³any: 2009-05-27, 17:45   
0
UP DOWN

Posty: 16
gola napisa³/a:
dla mnie bomba ;) .Co bym przebudowal,to reflektory i lampy tyl.


Ca³y samochód jest w stylu retro wiêc lampy zosta³y z zewn±trz oryginalne. Przednie reflektory zrobi³em na xenonach ale wbrew zapewnieniom sprzedawcy i tak o¶lepia³y jad±cych z przeciwka, wiêc je zdemontowa³em. Natomiast tylne lampy s± na FLUX-ach czyli diodach tylko, ¿e klosze zostawi³em oryginalne.
_________________

 

Magic75 
Wys³any: 2009-05-27, 17:46   
0
UP DOWN

Posty: 16
shalashaska napisa³/a:
Skodzina jest extra.Co ona ma teraz za motor?Ten z pierwszego projektu?


Obecnie 3.0 V6 186KM
_________________

 

Magic75 
Wys³any: 2009-05-27, 17:53   
0
UP DOWN

Posty: 16
kondzik napisa³/a:
kozak w ch...! masz jakies filmiki jak to jezdzi?


Filmik chêtnie nakrêce ale muszê pomy¶leæ co na nim bêdzie bo na pewno nie palenie gumy. Nie specjalnie popieram klimat spojlerów i niszczenia opon, chocia¿ wydech mam niestety g³o¶ny bo nie by³o miejsca ¿eby zamontowaæ wiêksze t³umiki. Mo¿e jak bêdzie jaki¶ wy¶cig na 1/4 to bêdzie mo¿na porównaæ z innymi samochodami jak przyspiesza Skoda, co postaram siê utrwaliæ filmem :)
_________________

 

pitterek 
Wys³any: 2009-05-28, 18:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Projekt ogólnie zaje bis ty. Jestes prawdziwy maniak. z Tego co widzia³em , ze skody zosta³o tam naprawde niewiele.

Przeróbki bardzo mi sie podobaja, Nie rób nic w metaliku. Zamiast miec jaskraw± rakiete masz czarnego ponurego suk in s yna.
_________________
Pit
 

Magic75 
Wys³any: 2009-05-31, 18:56   
0
UP DOWN

Posty: 16
http://allegro.pl/item650...t_prototyp.html

mo¿e ko¶ jest zainteresowany?
_________________

 

adams90-90 
Wys³any: 2009-06-02, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
http://www.youngtimer.pl/...hp?id=4614&p=12 glosno o niej
 
 

kondek90 
Wys³any: 2010-08-13, 00:10   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam, czy autko jest jeszcze do sprzedazy, chcialbym wiedziec ile bys chcial za skodzinke bardzo mi sie ona podoba.Widac ze lubisz mechanike jak ja
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group