Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 19:29
Autor Wiadomo¶æ
patryk
Wys³any: 2007-05-02, 01:40   pistolet schneider
0
UP DOWN

Posty: 8
witam.prosze o opinie na temat pistoletu schneider optimal 2001.z tego co mi wiadomo jest to produkt niemiecki i jak mogê przypuszczaæ,jako¶æ moze byæ niez³a. za wszelkie informacje dziêkuje i pozdrawiam

[ Dodano: 2007-05-02, 23:44 ]
czyzby kazdy uzywa³ saty???
 

DrCruel
Wys³any: 2007-05-10, 10:30   
0
UP DOWN


Posty: 418
teraz jest tak du¿o róznych azjatyckich wynalazków, ¿e moze faktycznie nikt z odwiedzaj±cych forum nie mia³ styczno¶ci z tym pistoletem
 

patryk
Wys³any: 2007-05-10, 15:18   
0
UP DOWN

Posty: 8
azjatyckich napewno jest wiele,ale jak napisa³em wcze¶niej jest on produkcji niemieckiej
 

online 
Wys³any: 2007-05-11, 22:55   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Tyle tu starych Ch³opów (taki ¿art:P) a nikt z nim nie mia³ styczno¶ci?

Ja mia³em, ja! 15 latek :)
Troche nim wymalowa³em. Mia³em pierwsz± wersjê jaka wysz³± na europê, mia³a ona jeszcze du¿y metalowy kubek bez sitka. Teraz posiadaj± one plastikowe kubki i siteczko :P

Jak le¿y w rêce? Bardzo dobrze. Mój kosztowa³ 220z³, by³ wysokoci¶nieniowy(nie ma chyba tego modelu w hvlp). Nadawa³ siê do wszystkiego oprócz podk³adów czy te¿ szpachlówek (w koñcu wiadomo, do czego on s³u¿y...). Mój mia³ dysze 1.5 mm. Regulacje wszystkie 3 bardzo wygodne i masz gwarancjê, ¿e nie przestawisz ich przypadkowo podczas lakierowania.

Ja ogólnie polecam, choæ teraz ostatnio ¶migam na pistolecie co¶ ala Speed way, jednak du¿o lepszej jako¶ci, w HVLP za170z³ (budow± zewnêtrzn± bardzo podobny do najtañszych iwat jonnesway'ów) i ogólnie lepiej mi siê chyba pracuje na tym HVLP, mo¿e jednak dla tego, ¿e dysza mniejsza (1.3) i dysponuje wiêkszym do¶wiadczeniem dzi¶, ni¿ wtedy na schneiderce.

Ja na nim stawia³em 1 kroki (pistolet wujka) i bardzo go sobie cenie jak i polecam! Pozdro.

p.s. ale sie rozpisa³em,
 
 

patryk
Wys³any: 2007-05-11, 23:27   
0
UP DOWN

Posty: 8
dziêki kolego za odpisanie... czy to moze TY malowa³e¶ te skutery?
 

online 
Wys³any: 2007-05-11, 23:35   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Tzn jakie skutery? Ogólnie g³ównie maluje motocykle i skutery+przerabianie kszta³tów plastików pod gust klienta, kolega zajmuje siê profesjonalnym wycinaniem wlotów, polerk± metali kolorowych typu alu itd... Choæ powoli mi siê to potocznie mówi±c "stawia" czyli odechciewa mi siê tego, bo prawda jest taka, ¿e motocykl zawsze musi byæ idealnie przygotowany, nie mo¿e byæ zadnej ryski bo od razu widaæ, ¿adnej niedoszlifowanej pory, ¿adnej morki na lakierze, syfka itd...

Z samochodami niekiedy jest ³atwiej, ale nie zawsze, chod¼ wiêksze powierzchnie z mniejsz± ilo¶ci± kantów sa dla mnie "przyjemniejsze". Sorry za ot.
 
 

patryk
Wys³any: 2007-05-11, 23:46   
0
UP DOWN

Posty: 8
na forum jest taki post jak ''moje prace'' ,dziêki któremu zainteresowa³em siê tym pistoletem. jest on o tyle ciekawy(pistolet),ze ma ma³e zuzycie powietrza. a jaki mia³e¶ do niego kompresor?
 

online 
Wys³any: 2007-05-18, 14:20   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Kompresor na jakim pracuje do dzisiejszego dnia (od pocz±tku mojej "kariery") to zwyk³a 25L butla. Kompresorek ma ju¿ 15 lat i kiedy¶ kosztowa³ wiêcej ni¿ u¿ywane auto... Niemiecka jako¶æ potrafi pokazaæ klassê. Pozdro i polecam ten pistolet!
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group