Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
buffalo
Wys³any: 2009-07-01, 20:35   Porada w sprawie lakieru
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam.

Kupi³em auto z czym¶ takim poni¿ej. Nosi³em siê z zamiarem odmalowania go ca³ego, ale kryzys oraz brak kasy zmusza mnie do poprawek lakierniczych.

Zadaje zatem pytanie mistrzom w temacie lakierowanka.

Co z tym wszystkim zrobiæ ?


http://img510.imageshack.us/gal.php?g=imgp6709.jpg
 

mebArth 
Wys³any: 2009-07-02, 10:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Napewno wyj±æ/wyci±æ szyby i dostaæ siê do dziur bo sa maxymalne w¿ery, ak¿e dziury napewno bêda. Chodzi mi o to zdjecie z naro¿nikiem i purchlem ko³o uszczelki.
Co to za autko? Bo niektóre odpady lakieru wygl±daja jak z ocynku by farba zesz³a.

A co z tym robiæ? Oczy¶ciæ korozjê zo bia³ej blachy, tam gdzie sa dziury wyci±æ i wstawiæ ³atkê a co dalej to siê bedzie my¶la³o jak siê dokopiesz do blachy.
Pêdzelkiem tego nie zrobisz.
Nie bardzo kumam te plamy na niebieskich fotach. Ciezko okre¶lic co to jest. Ale co by nie by³o, trza pomalowac jescze raz.
Je¶li ca³e autko masz w takim stanie to niestety bêdziesz musia³ wy³o¿yæ troszke kasiorki bo jak mnie wzrok nie myli to niebieska pere³ka.
_________________
Bart
 
 

buffalo
Wys³any: 2009-07-02, 17:51   
0
UP DOWN

Posty: 3
Dziêkuje za odpowied¼ i mam nadziejê, ¿e wybaczysz za nie jasno¶ci zwi±zane z odpryskami na niebieskich fotkach.

Auto to BMW e36 (1997 rok) wiêc ocynk

W pierwszym momencie zmartwi³em siê co do wycinania szyb, to z uszczelk± to tylna lampa (znowu moja nie dok³adno¶æ przy robieniu zdjêcia)

Te elementy naprawdê nie s± du¿e, nigdzie wiêcej nie wysz³o, s± ca³y czas te od zakupu autka i nic siê nie zmieni³o.

Mia³em ma³a nadziejê, ¿e napiszesz o ma³ych naprawach blacharsko lakierniczych. Czyli nie ma szans na malowanie tylko tych uszkodzonych czê¶ci i np. przej¶cia ? ¿eby maksymalnie zani¿yæ koszta ?
 

buffalo
Wys³any: 2009-08-05, 21:44   
0
UP DOWN

Posty: 3
Czy jakich¶ magik lakiernik z wieloletnim do¶wiadczeniem by³by w stanie poprawiæ to wszystko co na zdjêciach ?

pytanie dotyczy naprawy, nie jestem za bardzo za malowaniem ca³ych elementów z racji tego, ¿e nie chcia³bym mieæ auta w ró¿nych kolorach.
 

domagalka 
Wys³any: 2009-08-06, 13:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Ca³e elementy czy tylko wpy³ka to i tak bêdzie do du.. jak ¿le kolor bedzie dobrany.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime