Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Ryba 
Wys³any: 2009-07-12, 15:03   Jak dzia³aæ mleczkiem wykañczaj±cym i woskiem maszynowym ??
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Do polerki u¿ywam G3.
Mleczko wykañczaj±ce mam Presta Glaze 3000. Terza pytanie, jak mam siê z nim obchodziæ ? 1 próbê wykona³em w taki sposób, ¿e nas±czy³em czarn± g±bkê wod±, odwirowa³em; nanios³em mleczko i zacz±³em polerowaæ, po jakim¶ czasie zapyli³em powierzchniê wod± z spryskiwacza i tak a¿ do uzyskania po³ysku. Na koniec przetar³em miejsce miêkk± szmatk±. Czy jest to poprawna technika ??

Wosk - uzywam Presta Fast Wax. Wosk aplikuje na element, rozcieram szmatk± ( jest bardzo rzadki) potem polerujê futrem do koñcowego po³ysku. Czy wszystko jest ok ??
 
 

f_maciej
Wys³any: 2009-07-12, 17:10   
0
UP DOWN

Posty: 174
Nie wiem, czy Ci pomogê bo jestem bardzo zaawansowanym amatorem :) Po polerce G3 nak³adam mleczko CarPlan'a zalecane do nowych lakierów, czarn± g±bkê moczê, odwirowujê, polerujê te mleczko, a na koniec myjê element wod± z p³ynem do mycia samochodów zawieraj±cym wosk i jest wszystko tj trzeba, nie ma ¿adnych s³oneczek, a po³ysk jest, ¿e hej.... ;)
 

Sciema66 
Wys³any: 2009-07-12, 23:46   
0
UP DOWN


Posty: 9
po G3 uzyj 3M z niebieskim korkiem i czarny mop , ja tak robie i ladnie wychodzi
:spoko:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi