Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kaczmi 
Wys³any: 2009-07-12, 14:39   Do kogo po mieszalnik ???
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
od prawie 2 lat pracujê na lakierach wodorozcieñczalnych firmy RM, posiadam ich mieszalnik z ca³ym asortymentem, robi³em równie¿ innymi producentami jak np standox i spies, postanowi³em wej¶c w sprzeda¿ i w³a¶nie koñczê sklep chcia³ym do niego wstawiæ oprócz wody równie¿ rozcieñczalnikowy system, niestety firma RM ju¿ mieszalników rozcieñczalnikowych nie sprzedaje i nie wstawia na sklepy i warsztaty, chodzi konkretnie mi o zakup mieszalnika nie o dostanie go na tzw obrót miesiêczny, ma kto¶szcze rozpuch w ofercie ????
 
 

fawinyl
Wys³any: 2009-07-12, 17:14   
0
UP DOWN

Posty: 48
Sk±d: Drawsko Pomorskie
Skontaktuj sie ze swoim przedstawicielem regioonalnym firmy NOVOL. Mo¿liwe, ¿e cos powinni miec.
Dane znajdziesz na www.NOVOL.pl
_________________

 

No-limit
Wys³any: 2009-07-13, 19:52   Re: Do kogo po mieszalnik ???
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
kaczmi_company napisa³/a:
od prawie 2 lat pracujê na lakierach wodorozcieñczalnych firmy RM, posiadam ich mieszalnik z ca³ym asortymentem, robi³em równie¿ innymi producentami jak np standox i spies, postanowi³em wej¶c w sprzeda¿ i w³a¶nie koñczê sklep chcia³ym do niego wstawiæ oprócz wody równie¿ rozcieñczalnikowy system, niestety firma RM ju¿ mieszalników rozcieñczalnikowych nie sprzedaje i nie wstawia na sklepy i warsztaty, chodzi konkretnie mi o zakup mieszalnika nie o dostanie go na tzw obrót miesiêczny, ma kto¶szcze rozpuch w ofercie ????


Profix?
 

agajac
Wys³any: 2009-07-14, 00:38   palinal
0
UP DOWN

Posty: 24
dystrybutor pronet color ma w ofercie mieszalnik palinala bez porównania lepszy ni¿ novol
 

fawinyl
Wys³any: 2009-07-14, 16:12   Re: palinal
0
UP DOWN

Posty: 48
Sk±d: Drawsko Pomorskie
agajac napisa³/a:
dystrybutor pronet color ma w ofercie mieszalnik palinala bez porównania lepszy ni¿ novol

Pod jakim wzgledem lepszy bez porownania??
Jesli jest jak piszesz to sam jestem zainteresowany
_________________

 

adams90-90 
Wys³any: 2009-07-14, 17:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
U mnie w robocie koles wziol palinala jesli chcesz to moge dac namiary mowil cos ze bral to z gdyni
 
 

glover
Wys³any: 2009-07-21, 21:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Cytat:
chodzi konkretnie mi o zakup mieszalnika nie o dostanie go na tzw obrót miesiêczny, ma kto¶szcze rozpuch w ofercie ????


A dlaczego chcesz p³aciæ za ramê i wzorniki skoro mo¿na nie p³aciæ :shock: a z obrotem to nie takie straszne, zazwyczaj wszyscy wliczaj± wszystkie materia³y (klary, podk³ady, utwardzacze, rozpuchy itd) a nie tylko bazy. Spectrala z novola spokojnie jeszcze kupisz, ja ca³y czas narabiam i nie narzekam zw³aszcza na to co zostaje w kieszeni :D
 

kodaj
Wys³any: 2009-07-29, 16:29   
0
UP DOWN

Posty: 2
Je¶li chcesz doby mieszalnik to zg³o¶ siê do firmy BOMAG w Bia³ymstoku.
Firma porz±dna i ma DU PONTA , HELIOSA, oraz IVATA , Zg³o¶ siê do Marka a sie zajmnie sraw±. Jesli bedziesz zainteresowany to wysle ci numer kom.
 

moto-complex1 
Wys³any: 2009-09-22, 14:14   
0
UP DOWN

Posty: 3
palinal jest ok.
 

breku
Wys³any: 2009-10-13, 13:57   
0
UP DOWN

Posty: 3
Potrzebuje namiary do jakiego¶ przedstawiciela handlowego w woj.³ódzkim. Potrzebuje mieszalnik.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2009-10-14, 07:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Napisz tylko jaki system ( tj. którego koncernu ) Ciê interesuje ? ... a na PW okre¶l dok³adnie jaka to jest miejscowo¶æ województwa ? Prze¶lê ci namiary.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

m³ody19
Wys³any: 2009-10-15, 14:41   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
DuPont

Moj kuzyn kupi³ w tamtym miesciacu mieszalnik DuPont'a na rozpuszczalnik. ;)

Jak chcesz mogepopytac go o wszytstko gdczie podzwonic i u kogo za³atwiac.
 

artur31y 
Wys³any: 2010-01-24, 21:30   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: grudziadz
czesc.
ja pracuje na mieszalniku konwencjonalnym . dostalem go bez zadnych porzeszkod i co najawazniejsze duzo ludzi pisze o obrotach .
ja nie mam z tym problemu z tego wzgledu ze w mojej firmie ktora mnie wyposarzyla w mieszalnik(kupilem )nie ma zadnych wymagan co do obrotow oczywiscie mowie to na swoim przykladzie chyba ze dostaniesz go za darmo to wiadomo cos beda wymagac . ale wracajac do wypowiedzi koncza mi sie pigmenty dzwonie i na drugi dzien mam kuriera w sklepie i pigmenty mam na miejscu naprawde super .polecam
_________________
MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH
LAKIERY PODKLADY SZPACHLE ITP.
WSZYSTKO DLA LAKIERNIKOW
GRUDZIADZ
TEL 724146517
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group