Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tytexo
Wys³any: 2009-08-10, 14:05   Podk³ad na plastik do moto. Czas pogania :/
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Witam, Panowie po niedawnej wywrotce na moto mam do lakierowania plastiki du¿o szpachli nie bêdê nak³ada³. Mam do¶æ amatorskie pytanie czy mogê zastosowaæ podk³ad zwyk³y czyli taki jak do blachy do samochodu czy jednak niezbêdny bêdzie podk³ad do plastików http://moto.allegro.pl/it...pont_imron.html

domy¶lam siê ¿e jednak ten do plastików a mo¿e wystarczy zwyk³y jakie macie do¶wiadczenia. I czy ten z linku bêdzie dobry ;] :help:
 

lukasz509
Wys³any: 2009-08-10, 15:47   
0
UP DOWN

Posty: 389
tak do plastików urzywa sie specjalnego podk³adu zwiekszaj±cego przyczepno¶æ najpierw malujesz tym podk³±dem potem szpachlujesz potem malujesz akrylowym podk³adem potem kolor:P muisz uwarzaæ zeby nie zedrzeæ tego podk³adu do plastiku ka¿de przetarcie do go³ego plastiku musisz zamalowaæ tym podk³adem. ten podk³ad co jest w linku jest spoko sam go urzywam
 

Tytexo
Wys³any: 2009-08-10, 16:23   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Ok powiedz mi czy potrzebuje jakiego¶ utwardzacza z tego linku i czym mam go rozciêczaæ bo w linku jest do sprzedania sam podk³ad.
 

lukasz509
Wys³any: 2009-08-10, 16:50   
0
UP DOWN

Posty: 389
to jest raczej gotowy podk³ad zpytaj go¶cia co to sprzedaje ale ja zawsze kupowa³em gotowy podk³ad bez niczego poprostu wlewasz do pistoletu i malujesz ale dla pewno¶ci spytaj go.
 

lukasz509
Wys³any: 2009-08-10, 16:53   
0
UP DOWN

Posty: 389
to jest napewno gotowy niczym siê go nie ro¿cieñcza ani nic poprostu wlewasz i malujesz jednom warstwe
 

Tytexo
Wys³any: 2009-08-23, 15:27   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Napisa³e¶ ¿e k³adziesz ten podk³ad potem ewentualnie szpachel i podk³ad akrylowy. A czy nie mo¿e byæ po podk³adowaniu po³o¿ony bezpo¶rednio lakier - akrtlkowy i bezbarwny lub baz z pominiêciem tego podk³adu akrylowego?? Czy na podk³ad do plastików mo¿e byæ po³o¿ony od razu kolor??
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-08-23, 16:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Tak,mo¿e,pod warunkiem,¿e masz idealnie przygotowan± powierzchniê do po³o¿enia lakieru.
 
 

pearlaga
Wys³any: 2009-08-23, 21:19   
0
UP DOWN


Posty: 50
http://www.allegro.pl/ite...ray_400_ml.html
_________________

 

Luterq 
Wys³any: 2009-08-25, 10:36   
0
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: Warszawa
witam, przy³±czê siê do w±tku jako, ¿e te¿ motocykle i lakierowanie.

jak malowaæ naklejki i czy zawsze siê da ?

spotka³em siê z dwoma typami naklejek:
najprostsze - taki kawa³ek grubej folii z grafik± gdzie zrywa siê czê¶æ chroni±c± klej i nakleja.
oraz takie gdzie jest sama grafika umieszczona pomiêdzy dwoma foliami, najpierw zrywamy spodni± i naklejamy grafikê a potem powoli zrywamy t± foliê "transportow±" (co¶ jak tatua¿e z brawo w latach 90)

jak to pomalowaæ bezbarwnym ?
je¶li naklejê to bezpo¶rednio na bazê, wypada³oby przemyæ je zmywaczem silikonowym, czy nie naruszê bazy ? a mo¿e zrobiæ normalnie baza +clar i potem zmatowiæ nakleiæ przemyæ i jeszcze raz clar ? czy na tak± zwyk³± naklejkê nie trzeba dawaæ PZP ?

pomocy,bo czujê ¿e mi clar pop³ynie po tych naklejkach albo odpadnie od nich przy wiêkszym wietrze.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group