Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Arbiter
Wys³any: 2009-08-10, 22:25   Lakierowanie zderzaka bez ¶ci±gania?
0
UP DOWN

Posty: 34
Czy mo¿na lakierowaæ zderzak bez ¶ci±gania z samochodu?

Zderzak nie wymaga szpachlowania - jest fabrynie plastikowy nie lakierowany i chcia³bym polepszyæ estetykê
 

To_mas 
Wys³any: 2009-08-10, 23:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 10
Sk±d: ¯ywiec
zale¿y jaki to zderzak i jakie auto :P
je¶li chodzi o 126p to polakierujesz na aucie bez wiêkszych problemów :P
je¶li np jak ja mia³em ostatnio fiata marea (czy tam brawa) to zeby to zrobiæ nale¿ycie wypada go zdj±æ....

ogólnie to jestem zdania zeby zdejmowaæ wszystko co sie da i co nie sprawia du¿ego problemu :) zawsze wtedy lakierujesz dokladniej, latwiej itp.
_________________

-Diagnostyka VAG'iem - TDI grupa Vag do 2004r
-Polerowanie aluminium - felgi / pokrywy itp!!!!
gg 6794125
 
 

Nurglepl 
Wys³any: 2009-08-11, 06:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Ja np zderzak tylni od forda mondeo mk 2 lakierowa³em na aucie, bo jest g³adki i bez problemu mo¿na go tak lakierowaæ, ale przedni to zdejmowa³em, bo ma sporo zakamarków i ciê¿ko do nich doj¶æ.
Wiêc musisz oblukaæ czy dasz radê wej¶æ z pistoletem do wszystkich zakamarków, jak tak to lakierowaæ na aucie.
 

Arbiter
Wys³any: 2009-08-11, 06:53   
0
UP DOWN

Posty: 34
zderzaki takie:
http://arbiter.pl/files/g...1_IMG_0802_.jpg
http://arbiter.pl/files/g...8_IMG_0800_.jpg
 

Ryba 
Wys³any: 2009-08-11, 07:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
A ja mam pytanie, czy jak kit do plastiku zamoknie to stanie siê jakas wielka krzywda ??
Bo kolega sobie wymyslil malowanie zderzaków. Wczoraj rozcielismy rysy i wieczorem na³o¿yli¶my kit. Kolega nie ma gara¿u a auto stoi pod blokiem - a teraz ostro leje :blee:
 
 

camel
Wys³any: 2009-08-11, 08:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
ee no zderzak plastikowy to nie zardzewiwje - jak zd±¿y³ przeschn±æ to da radê :) - byle by³ dosuszony przed lakierowaniem
_________________
amator
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-08-11, 12:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Cytat:
ee no zderzak plastikowy to nie zardzewiwje - jak zd±¿y³ przeschn±æ to da radê :)

Nie bardzo.Po podkladzie zamkniesz wilgoc w szpachli i w czasie wiekszych upalow powychodza Ci pecherzyki na strukturze lakieru.Szpachla nie powinna miec zadnego kontaktu z woda.
_________________
Wyrywanie chwastow
 

mebArth 
Wys³any: 2009-08-13, 18:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
ale jaki problem zdj±c? To japoniec wiec napewno bedzie mia³ ko³ki wbijane na atrake/wzmocnienie. POtem do nadkoli krzyzaki chyba a jak nie to torxy. Os dpodu tez ko³ki wbijane. Ogólnie jednorazówki ale jak ktos umie lapaæ to zlapie ¶rodek ko³ka. Jak nie pusci to pod lampami bêda ko³ki. rzadko sa ¶rubki. 30 minut i zderzak zdjety i nie musisz auta oklejac, myæ i papraæ sie z cudowaniem pó³ dnia.
Zderzak z A3 zdejmuje ci w 8 minut
bez podnosnika
3 torxy na strone po nadkolu, 2 srubki od do³u 4 ko³ki od góry. Bez ¶ci±gania lamp.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi