Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hlecter
Wys³any: 2009-08-26, 21:57   pomoc farby liquitex
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
siemka wszystkim , jestem tu nowy mam pytanko co do farbek Liquitex , chcialbym znaæ dobre i z³e strony , tutaj na forum wyczytalem, ze nadaja siê do malowania blach nawet , móg³by to ktos potwierdziæ i powiedziec co¶ wiêcej na ich temat , dzieki pzdr
 

hlecter
Wys³any: 2009-08-30, 10:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
i pogadane...
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-08-30, 11:11   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Nikt nie odpowiada bo pewnie nikt takowych tutaj nie u¿ywa.Pytasz siê dlaczego ? bo ka¿dy po d³uszym okresie przy aerografie dochodzi do tego ¿ê dostaje w swe rêce farby dedykowane tylko pod aero i co wtedy ? ,dochodzi do wniosku ¿e lepiej wydaæ te kilka dyszek wiêcej ni¿ mêczyæ siê z zapchanymi dyszami ,s³abym kryciem albo po prostu woli wyci±gaæ wiêksza przyjemno¶c z malowania.Takie moje zdanie mo¿na siê z nim nie zgadzaæ ale dlaczego nikt tutaj nie potrafi odpowiedzieæ jak siê maluje liquitexami ? bo nimi zapewne nie maluj± bo szkoda zachodu :) .Bêdziesz szuka³ kupywa³ coraz to inne farby wydasz tak± kaske ¿e spokojnie za ni± myg³by¶ zakupiæ zestaw Createxa i bez nerwów cieszyc siê profesjonalnymi farbami (przynajmniej ja tak mia³em :) ) a malowaæ mo¿esz nimi praktycznie na wszystkim bez problemu. Ahoj
 

hlecter
Wys³any: 2009-08-30, 13:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
tylko ze pare tu osob powazanych na forum wymienia³o te farby jako dobre , co ja rozumiemz ze tych farb u¿ywaly... no coz temat do zamkniêcia ;D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group