Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:29
Autor Wiadomo¶æ
patryk
Wys³any: 2007-05-20, 20:47   lakierowanie w garazu
0
UP DOWN

Posty: 8
witam. tym razem mam pytanie odno¶nie lakierowania w gara¿u,a dok³adniej o to czy lepiej to wykonywaæ przy zamkniêtych drzwiach,czy przy otwartych? domy¶lam sie ze nie wszyscy forumowicze uzywaj± kabin i temat nie jest wam obcy.
 

online 
Wys³any: 2007-05-21, 21:43   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Je¶li nie masz jakiej kolwiek wentylacji, czy przewiewu to musisz mieæ cokolwiek otwarte, chyba, ¿e zycie Ci niemi³e :?: Nast. spraw± jest odkurz przy malowaniu kilku el. lub jednego du¿ego!

Nie wyobra¿am sobie lakierowania w ca³kowicie zamkniêtym, odizolowanym pomieszczeniu. Ja zawsze mam uchylone ma³e drzwi, (w kabinach tzw. drzwi techniczne), plusem mojego gara¿u jest to, ¿e drzwi s± na ¶cianie, od której nie zacina deszcz, wiatr itp. równie¿ dzieki temu ¿e jest usytuowany pomiêdzy innymi budynkami. Pzdr.
 
 

patryk
Wys³any: 2007-05-21, 23:41   
0
UP DOWN

Posty: 8
dziêki za odpowwiedz.mój problem polega na tym,ze mam obok gara¿u domki sasiadów i uciekaj±cy z gara¿u odkurz mo¿e im bardzo przeszkadzaæ...raz co¶ tam tryska³em,ale mimo za³o¿onej maski nie da³o siê tam wytrzymaæ. pewnie czas na zmianê gara¿u(ten jest wynajêty).dziêki raz jeszcze i pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group