Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
piter302 
Wys³any: 2009-09-01, 22:04   devilbiss gti pro
0
UP DOWN
piter302

Pomóg³: 2 razy
Posty: 26
Sk±d: kraków
jak w temaæie u¿ywa kto¶ ten gun mam okazje kup wdobrej cenie z angli jakie¶ opinie sugestje
_________________
piter302
 

Homer S. 
Wys³any: 2009-09-02, 15:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Ja mam taki GTI Pro Clear (motylek T2 dysza 1,3 Trans Tech). Ma te¿ wcze¶niejszy model GTi 110 (dysza 1,4) Tran Tech. Pro od poprzednika to ogromny skok techniczny jest l¿ejszy pracuje na tym samym ci¶nieniu a lepiej rozpyla ,szerszy strumieñ i idealne rozpylony materia³.Pro jest ,,szybszy,, od poprzednika o 50% (mo¿e przesadzam ale tak mi siê wydaje) .Widaæ ró¿nice w jako¶ci na³o¿onej pow³oki pomiêdzy ww pistoletami.Ja jestem bardzo zadowolony z Pro.Ma te¿ wadê aby wykrêciæ dysze w starym GTI u¿ywa³o siê klucza 13mm a Pro ma 10mm i nie radzê u¿ywaæ p³askiego bo siê ,,obróci ,, na dyszy (u¿ywam nasadowego).Jak bym mia³ trochê ,,zbêdnej,, kasy to bym kupi³ jeszcze Pro w wersji do bazy.Jak by co to proszê pytaæ jak wiem to powiem.
_________________

 

baqo 
Wys³any: 2009-09-02, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Homer S. napisa³/a:
wcze¶niejszy model GTi 110 (dysza 1,4) Tran Tech. Pro od poprzednika to ogromny skok techniczny
nie mam GTI pro ,ale mam dwa gti 110 i po zaopatrzeniu siê w satê 3000 hvlp i HP te posz³y w odstawkêHomer S., . skoro tak opisuje to pro mo¿e byæ dobry i lepszy od niebieskiego.
Homer S. napisa³/a:
Pro ma 10mm
to fakt,¿e stajê siê przez to delikatniejszy.
 
 

devilbiss
Wys³any: 2009-12-08, 21:30   
0
UP DOWN

Posty: 43
Piter302 nie musisz kupowac drugiego GTI PRO. Wystarczy ze kupisz zestaw naparwczy (dysza1.4, iglica i rozpylacz H1)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group