Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2009-09-19, 20:50   Warsztat aerografu!
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Tego tematu chyba jeszcze nikt nie poruszal!,taki luzny temacik do wymiany doswiadczen! a chodzi w nim o to zebyscie opisali jak wyglada wasz warsztat airbrush! profesjonalny i ten calkiem amatorski! gdzie tworzycie?? w garazu!? w pokoju!? w piwnicy??u klijenta?? w czym mieszacie farby??? sloik,menzurka? nakretka? na czym malujecie??w czym trzymacie farby? czym malujecie ogolnie wszystko co sie tyczy aerografu! mile widziane fotki!!
Zapraszam :spoko:
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-19, 21:46   
0
UP DOWN


Posty: 331
hmm moj obecny warsztat to moj pokoj farby mieszam w kieliszkach bo duzo ich mam :) maluje na wszystkim farby trzymam w puszkach bo maluje narazie tylko backersami na lepsze mnie nie stac . ale mam miejsce na taki prawie profesjonalny warsztat bedzie to komorka taka wolnostojaca wiec bede mogl tak sobie stworzyc prawie profesjonalno lakiernie :) ale najpier musze troche funduszy uzbierac
 

Asellus5
Wys³any: 2009-09-19, 22:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
:spoko: Wierze ze Ci sie uda Sebsa! Poczatki sa trodne!
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-20, 10:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
pokoj/gara¿ , te¿ my¶le o zrobieniu jakiego¶ miejsca wolnego od py³ow....ale nie bêdzie to co¶ wielkiego , raczej na pojedyncze elementy , farby miêszam w takich kieliszkach/miarkach jakie mo¿na spotkaæ np przy syropach , maj± miarki wiêc kulturka , trudno je dostac , mozna obleciec apteki czy nie maj± w³asnie lekow przeznaczonych do utylizacji(data waznosci itd) powinni daæ za darmo jesli jakas partia syropów idzie do wywalenia , miêszanie w s³oikach , opakowaniach po jogurtach itd to marnowanie farby.. maluje na kartonach 70x50 , kawa³kach blach , ¶cianach , ogolnie na co mam ochote i czas;D farby trzymam w duzych strzykawkach , do ¶cian wiêkrzych po³aci zaadoptowa³em pistolet hvlp fobo , aerograf ew6000r nie do zajechania, jak na chinczyka ¶wietnie przyjmuje nitro , ale i tak zakupy sie zbli¿aj±;D , nie wiem co jeszcze....stacja czyszcz±ca aero zrobiona z 5 litrowej butli i to chyba wszystko
 

Asellus5
Wys³any: 2009-09-22, 22:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
O to mi wlasnie chodzilo! strzykawki jako ojemnikai do przechowywania farb to wspanialy sposob! ja tez ich uzywam w polaczeniu z gruba igla co umozliwia dokladna i czysta aplikacje,poza tym farby nia zasychaja kiedy w oslonie igly jest woda! do mieszania wygodnie uzywac zakupionych w aptece wyjalowiaonych ,zakrecanych pojemniczkow sluzacych do badania probek moczu czy kalu! jedne sa mniejsze i bez podzialki,te drogie maja podzialke i sa zakrecane! do farb nie ma lepszych :>
 

WIELEBNY 
Wys³any: 2012-06-29, 14:26   
0
UP DOWN

Posty: 8
Sk±d: Olsztyn
Widze ze tamacik dawno nie poruszany a na niego wpadlem to moze i ja sie udziele;) A wiec jesli chodzi o miejsce to zaczynalem od piwnicy jednak duzo pylu i innego rodzaju sypu wiec przenioslem sie do domu ale z racji tego ze zaczelem ³apac zlecenia udalo mi sie znalezc fajny garaz 24m3 a wiec spory i ladnie rozlozony ze wstawiam autko a w rogu biureczko ze sprzecikiem. Nad biurkiem lampa chalogenowa 150wat taka jak do oswietlenia podwórka za kilkana¶cie zlotych i daje super jasne ¶wiatlo. Do mieszania farbek od poczatku urzywam strzykawek 2ml i mieszanie typu wyciagam tloczek zatykam palcem i np.5 kropli farby 5 wody destylowanej bo robie na Createxach. sprzecik niestety to Made in China ale dawaly naprawde rade ale juz zamowiony H&S Evo i czekam na listonosza jak dziecko na miko³aja :rotfl: do tego stojaczek na aero z allegro-super wygodny i praktyczny. W kwesti bazgrania to z racji ze pracowalem kiedys w pizzeri to czasem zalece po troche niez³ozonych kartonow i tne w ³adne kwadraciki na to baza i jazda :D sprezareczka 24L w 200% wystarczaj±ca. a wê¿e oczywiscie patent po taniosci zamias kilka dych za przewody do aero to do Practikera i w±z z ogrodniczego za 1,30z³ za metr i tylko podorabiac koñcóweczki albo tez z akwarystycznego ale jest cieñszy. No i to chyba na tyle :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga