Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
szwarcek
Wys³any: 2009-09-23, 17:14   Czy dostane mieszalnik konwencjonalny.
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam wszystkich,czy dostane w Polsce jeszcze mieszalnik konwencjonalny z lesonal ,DuPont albo co¶ innego dobrego no i oczywi¶cie wodê tej samej firmy co konwencja.Jak mo¿na proszê o namiary jaki¶ przedstawicieli.
 

berag1 
Wys³any: 2009-09-23, 18:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
konwencjonalny tak, ale czy akurat tych firm to nie jestem pewien. na chwile obecn± pracuje na mieszalniku firmy Autocolor i novol, obydwie firmy maja wode w swojej ofercie.
 
 

szwarcek
Wys³any: 2009-09-23, 19:03   
0
UP DOWN

Posty: 3
Ja robiê w Niemczech na lesonal dostali¶my go 2 miesi±ce temu,bo RM wycofali konwencje i jestem ciekawy czy w Polsce tez s± dostêpne.Mam zamiar wróciæ do Polski i za bardzo siê nie orientuje co jest dostêpne,a na Lesonalu mi siê dobrze robi.
 

hitrus
Wys³any: 2009-09-23, 21:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 28
kolego lesonal da sie zdobyc i funkconuje ,,woda,, i ,,konwencja,, tylko poszukaj po okolicy.wracaj szybko bo ojczyzna czeka na twoje ,,ojro,, ^^
 

Javka
Wys³any: 2009-10-18, 15:56   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Kraków / Wieliczka
A sk±d jeste¶ kolego? Standox wstawia jeszcze konwencjê, wiêc nie ma problemu. Je¶li chcesz mieæ oba systemy to my¶lê ¿e bêdzie to dobry wybór.
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-10-18, 16:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
MaxMeyer w Krakowie daje konwencje jescze
_________________
Bart
 
 

Javka
Wys³any: 2009-10-18, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Kraków / Wieliczka
MaxMeyer w Krakowie jest od miesi±ca mo¿e, nie wiem czy daj± konwencjê, ale skoro piszesz ¿e tak to pewnie daj±, siedzibê maj± na Nowos±deckiej. Standox Krakowski (Tulipanowa) te¿ wstawia konwencjonalne mieszalniki. Z tym ¿e nie wiem jak w obu firmach wygl±da sytuacja ze sprzeda¿± mieszalnika. To ¿e na umowy "daj±" to normalne, a jak jest w przypadku gdy klient chce kupiæ maszyne - nie wiem. Jutro siê dowiem.
 
 

artur31y 
Wys³any: 2010-01-24, 21:24   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: grudziadz
berag1 napisa³/a:
konwencjonalny tak, ale czy akurat tych firm to nie jestem pewien. na chwile obecn± pracuje na mieszalniku firmy Autocolor i novol, obydwie firmy maja wode w swojej ofercie.

spokojnie dostaniesz mieszalnik konwencje .kliknij na gg udziele wszelkich informacji.
pozdrawiam
_________________
MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH
LAKIERY PODKLADY SZPACHLE ITP.
WSZYSTKO DLA LAKIERNIKOW
GRUDZIADZ
TEL 724146517
 
 

inter
Wys³any: 2010-01-24, 21:54   
0
UP DOWN
inter

Posty: 13
Sk±d: legnica
Standox,Helios,Iwat,Kapci,Lesonal,Dyna wszystkie te systemy dostaniesz bez problemu w konwencjonale wszystko zale¿y od dystrybutora :cool:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-01-24, 22:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
DuPont te¿ rozwa¿a powrót do dystrybucji materia³ów konwencjonalnych i to rozwa¿ania na wysokim szczeblu ! Jak rynek bêdzie naciskaæ to bêdzie wielki powrót konwencji bo zakazu sprzeda¿y przecie¿ nie ma !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

No-limit
Wys³any: 2010-01-25, 21:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
PROJEKTER napisa³/a:
DuPont te¿ rozwa¿a powrót do dystrybucji materia³ów konwencjonalnych i to rozwa¿ania na wysokim szczeblu ! Jak rynek bêdzie naciskaæ to bêdzie wielki powrót konwencji bo zakazu sprzeda¿y przecie¿ nie ma !

Oczywi¶cie s± naciski ;) A tak ogólnie dawno do Ciebie siê nie odezwa³em,ale ¶ledzê posty i publikacje.pozdrawiam :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga