Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
corvette1982
Wys³any: 2009-09-28, 13:13   [Poszukujê] LAKIERNIKA FACHOWCA OD LAMINATU

Posty: 1
Witam,

Jak w temacie poszukuje fachowca do pomalowania auta ( corvette c3 1982) buda z laminatu.
W chwili obecnej auto jest ju¿ rozebrane na dniach uspawam ramê na ko³ach aby ³atwiej by³o przemieszczaæ auto.

Proszê o informacjê gdzie mo¿na w przystêpnej cene pomalowaæ autko z laminatu. Bylem u lokalnego lakiernika ale nie bardzo wiedzia³ co i jak. Stwierdzi³ ¿e to tylko samochód wiec standardowo trzeba polakierowaæ a wg mnie to nie taka prosta sprawa.

Proszê o info na mailla info[ma³pa]speedcomp.waw.pl lub GG: 3439615

Z góry dziêkuje za pomoc

Jestem z Warszawy

[ Komentarz dodany przez: Tech: 2009-09-28, 13:28 ]
Przerobi³em ci trochê maila, bo cie zawali spamem - paj±czki chodz± po sieci i zbieraj± adresy ;)
 

Siekiera
Wys³any: 2009-09-28, 22:49   


Posty: 988
Kolego, takie autko naprawdê nie ró¿ni siê wiele od busa po dachowaniu na którym jest 25 kg szpachli :D To oczywi¶cie ¿art ale co¶ w tym jest. Powierzchnia laminatowa nie koroduje wiêc nie trzeba siê bawiæ w antykorozjê tylko trzeba dobrze wyprowadziæ powierzchniê szpachl± a potem natryskow±, nastêpnie jeden podk³adzik akrylowy i baza + klar czyli tak naprawdê to technologia jest prostsza ni¿ na zabytku tylko trzeba siê przy³o¿yæ do szpachlowania.
 

online 
Wys³any: 2009-10-06, 15:08   
MTGarage.

Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
zajmuje siê laminatem. lakieruje czesto repliki pojazdów zabytkowych (nestor itd.) pracow±³em w firmie J.A.K. Katowice- jedna z 2 w Polsce takich firm.
Malo kto ogolnie podejmuje siê takiej roboty przy laminacie- ogrom przygotowki.

Jestem m³odym czlowiekiem, ucz±cym siê, prowadz±cym cichy warsztat co dzien, po godzinach szkolnych, czasem noc. gwarantuje 100% zadowolenia, 100% efektu.
jesli jestes zainteresowany, moj nr to: 513748542. dzwoniæ najlepiej po godiznie 16. w pi±tki, soboty, niedziele -24h.
Jestem ze ¦l±ska. pozdrawiam.
J.A.K Katowice
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-10-06, 17:59   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Technika jest ta sama tylko materia³y inne.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group