Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kondzik 
Wys³any: 2009-09-30, 21:49   szpreje;)
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
Pany, mam pytanko, potrzeba mi umalowac jeden malypalstik w moto, ale nikt mi u mnie na wiosce nie chce dobrac koloru do tego, kazdy mowi ze nie bedzie on idealny.A wiec, poszperalem troche tu i tam i znalazlem na necie stronke, gdzie dobieraja wszytkie kolory do moto, ale sprzedaja farbe w troche duzych puszkach i drogo, ale oferuja rowniez spreje w dobrej monecie, tylko pytanie czy sprejem wyjdzie tak samo jesli bedzie to malowac wprawiona prawa reka? :>


takie te szpreje

http://www.colorrite.com/...-x-smx-1777.cfm
 

Dementor
Wys³any: 2009-10-01, 07:35   
0
UP DOWN


Posty: 364
kondzik napisa³/a:
nikt mi u mnie na wiosce nie chce dobrac koloru do tego, kazdy mowi ze nie bedzie on idealny


Ze spraya te¿ nie bêdzie idealny i chcesz siê skusiæ i to jeszcze za jak± kasê 34$ :blee: lepiej dobierz sobie w mieszalni.
 

Greg
Wys³any: 2009-10-01, 23:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
Dementor napisa³/a:

Ze spraya te¿ nie bêdzie idealny i chcesz siê skusiæ i to jeszcze za jak± kasê 34$ :blee: lepiej dobierz sobie w mieszalni.


Popieram !! Jak sobie dobierzesz w mieszalni to mo¿esz sobie zrobiæ natrysk próbny , przymierzyæ i sprawdziæ odcienie a je¶li co¶ nie tego to zawsze idzie dobarwiæ troche i pobawiæ sie np z ci¶nieniem i idzie bardzo blisko wej¶æ w odpowiedni kolor ;)
 

kondzik 
Wys³any: 2009-10-01, 23:44   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
no to juz sam nie wiem, bo gadalem z typem co uzywa tych sprejów i mowi, ze do jakis malych cenzuraó³ek idealne i kolor identyczny
 

Greg
Wys³any: 2009-10-02, 14:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 149
Mo¿esz spróbowaæ ;) NIkt przecie¿ ci tego nie zabrania :) Skoro tak jest, to kupuj i potem podziel sie rezultatami :spoko: :spoko:
 

kondzik 
Wys³any: 2009-10-02, 21:48   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
jak zle wyjdzie to bedzie to Wasza wina ^^
 

No-limit
Wys³any: 2009-10-03, 23:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
kondzik napisa³/a:
jak zle wyjdzie to bedzie to Wasza wina ^^

Tylko Twoja :cool: .
 

mebArth 
Wys³any: 2009-10-04, 12:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Jak to nie mo¿na dobrac? Robi³êm owiewki z moto i dobrali ale 3 warstwówke. I taki sam wyszed³ i nie za 32$ tylko za 300z³/litr. Wesz³a setka wiec 30z³. Sprayem sie maluje mury, pociagi, przystanki a nie moto.
_________________
Bart
 
 

stek
Wys³any: 2009-10-04, 20:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
mebArth napisa³/a:
Jak to nie mo¿na dobrac? Robi³êm owiewki z moto i dobrali ale 3 warstwówke. I taki sam wyszed³ i nie za 32$ tylko za 300z³/litr. Wesz³a setka wiec 30z³. Sprayem sie maluje mury, pociagi, przystanki a nie moto.
@bartek dobrze mówi, a jesli kondzik chcesz winiæ userów, to czemu nie oddasz sprzêtu do warsztatu? ^^
 

kondzik 
Wys³any: 2009-10-05, 03:16   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
Bo nale¿ê do osob ktore lubia zrobic wszytko samemu, a Ty jak sie nie znasz na zartach to bardzo mi z tego powodu przykro.



btw.bylem wczoraj u goscia co ma warsztat moto i widzialem jak wygladaja palstiki umalowane tymi sprejami i jest naprawde bomba.Jak skoncze swoje to sie pochwale
 

mebArth 
Wys³any: 2009-10-05, 18:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
No bomba.... serio serio. Cycki opadaj±.
_________________
Bart
 
 

kondzik 
Wys³any: 2009-11-29, 05:52   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
mysle ze nie jest zle jak na sprej ;)



 

online 
Wys³any: 2009-12-02, 11:55   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
kondzik napisa³/a:
mysle ze nie jest zle jak na sprej ;)



Obrazek


jak dla mnie, to tragedia :fiu:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

kondzik 
Wys³any: 2009-12-02, 22:42   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
dlaczego tak uwa¿asz?Teraz nie bede mogl spac, zniszczyles moje dziecinstwo :lol:
 

online 
Wys³any: 2009-12-08, 21:24   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
bo struktura tego lakieru wyglada gorzej jak economy+nitro :spoko: i chodiz mi tu o strukture lakieru, samego w sobie, a nie o to jak jest polozny!
po 2 to co jest pod nim wyglada jak baza dyny na nitrze albo taki sprej do w³osów z lekkim brokatem...
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

kondzik 
Wys³any: 2009-12-09, 03:13   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
no ale akurat ten kolor to sobie yamaha wymyslila, wiec do nich dzwon z pretensjami ;)
 

online 
Wys³any: 2009-12-12, 22:56   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
kondzik napisa³/a:
no ale akurat ten kolor to sobie yamaha wymyslila, wiec do nich dzwon z pretensjami ;)


do nikogo dzwonic nie musze, wsadzasz foto na forum, czyli czekasz na opinie innych. wyrazilem swoje zdanie i tyle, wiec nie miej pretensji. tekstem o dziecinstwie zabiles... :/
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

kondzik 
Wys³any: 2009-12-13, 06:08   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
Wy cos tu za powa¿nie bierzecie to co sie pisze.Ja sie wcale nie obra¿am i wszytko co pisze to raczej ¿artem. Z ta yamaha tez zartowalem oczywiscie, choc nie zmienia to faktu ze kolor wyszedl identycznie jak orginal, a czy sie komus ten kolor podba czy nie to juz kwestia gustu
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi