Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kamilbusko
Wys³any: 2009-10-04, 15:09   drzwi ciê¿ko chodz±
0
UP DOWN

Posty: 349
witam mam ma³y proglem z drzwiami w audi a4 od strony pasa¿era drzwi ciê¿ko chodz± nie chodzi o zamki tylko prawdopodobnie przyczyna tkwi w zawiasach. smarowanie niæ nie daje trzeba zmieniæ zawiasy czy trzpienie w zawiasach czy mo¿e da sie to jako¶ rególowaæ. pomó¿cie bo ¿ona ju¿ narzeka ¿e j± rêka boli :D
 

m³ody19
Wys³any: 2009-10-04, 15:16   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
A moze zapiek³y ci sie te trzepienie i temu ciezko chodza, wes odkrec drzwi i zawiasy jak masz przykrecane a jak spawane to na aucie lej tam WD, albo cos innego i ruszaj w te i wefte musi puscic.
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-10-04, 15:26   
0
UP DOWN

Posty: 349
to wiem tylko tak± operacjê chcia³em przeprowadziæ jako ostateczno¶æ b o nie chce mi siê ich zdejmowaæ. my¶la³em ¿e mo¿e co¶ siê da regulowaæ ale w³a¶nie te¿ podejrzewa³em ¿e trzeba zawiasy regenerowaæ

[ Dodano: 2009-10-04, 15:29 ]
nie chce te¿ zdejmowaæ tych drzwi bo nie ma kostki ¿eby rozpi±æ instalacje szybko tylko trzeba bebeszyæ ca³e drzwi prawdopodobnie
 

ROBA 
Wys³any: 2009-10-04, 16:56   
0
UP DOWN

Posty: 17
A nie jest to czasem przyczyna ogranicznika ,próbowa³e¶ wyjac sróbke lub balec nie wiem co tam jest zamontowane, czy bedzie róznica
 
 

m³ody19
Wys³any: 2009-10-04, 17:29   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
No kolega dobrze mowi o tym ograniczniku moze on za ciezko chodzi
 

mebArth 
Wys³any: 2009-10-05, 18:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Zdjac drzwi... umyc wszytsko ben± extrakcyjn±, potraktowaæ WD40, i przed za³ozeniem popsikaæ woskiem w spraju. Smar sta³y prze¼roczysty WURTH. Jak nie pomoze to zawiasy do wymiany.
_________________
Bart
 
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-10-05, 20:12   
0
UP DOWN

Posty: 349
a nawet je¶li ogranicznik ciê¿ko chodzi to co mu zrobiê.? bo wydaje mi siê ¿e ten ogranicznik jest za sztywny i przytrzymuje za bardzo drzwi
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime