Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
arbuz92
Wys³any: 2009-10-14, 15:07   Pytanie w sprawie migomatu.
0
UP DOWN

Posty: 13
witam
mam problem polaczenia wezyka od migomatu ( wew. 4 mm zew. 6mm) z reduktorem.
Problem polega na tym ze za pomoc± cybantu jest nieszczelne poniwaz najmniejsze cybanty to 8mm. i nie wiem jak mam to zrobic ... jak wy macie polaczone wezyki z reduktorem ??
PZdr
Arbuz92
 

lukasz509
Wys³any: 2009-10-14, 18:31   
0
UP DOWN

Posty: 389
s± takie szybkoz³aczki do tego albo takie zatrzaskowe albo co¶ podobnego jak do kompreosora id¿ do jakiego¶ punktu co sprzedaja migomaty to albo kupisz orginaln± z³±czke albo ci skrec± jak±c redukcje i zepniesz sobie na opaskach ja mam w³a¶nie tak dorobione. tylko we¿ sobie te wenrzyki co chcesz zpi±æ ¿eby im pokazaæ.pozdrawiam
 

kamilbusko
Wys³any: 2009-10-14, 19:11   
0
UP DOWN

Posty: 349
tak jak poprzednik mówi tylko szybkoz³±czka w razie potrzeby nie szukasz ¶rubokrêta czy klucza tylko szybko rozpinasz
 

arbuz92
Wys³any: 2009-10-14, 21:28   
0
UP DOWN

Posty: 13
witam
ale ta koncowke ktora wciska sie do wêza i tak musze ja zacisnac za pomoca jakiegos cybantu. i to sie rozbiega ze jak to zrobic zeby tam by³o szczelne ? bo najmniejsze cybanty to 8mm

[ Dodano: 2009-10-14, 21:57 ]
http://www.allegro.pl/ite...co2_system.html czy to chodzi o taka szyboz³aczke ?? jest to zlaczka z technik co2 w akwarystyce ale wydaje mi sie ze to bez roznicy czy w akwarium czy w spawaniu
Pzdr
Arbuz92
 

lukasz509
Wys³any: 2009-10-14, 22:46   
0
UP DOWN

Posty: 389
o ja mam co¶ poodbnego jak pokaza³e¶ w linku tylko ten 6mm we¿yk chodzi w to i zaciska sie sam tam w ¶rodku a ten 8nasówa sie na koñcówke i opaskami skreca i jest wszystkos zczelne i tanio ok 3z³

[ Dodano: 2009-10-14, 22:52 ]
cybantem jeszce nie widzia³em ¿eby sie tym zaciska³o wê¿e:/mi to przypomina opaske do anteny:D:D zasiænij opask± s± takie ru¿nych rozmiarów groszowa sprawa ok 50gr za szt.
 

Mariuszczs
Wys³any: 2009-10-17, 15:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
s± mniejsze te "cybanty" - 6mm spokonie kupisz tylko to siê nazywa opaska zaciskowa na wê¿yk paliwowy
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group