Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2007-05-25, 11:17   Jakim strumieniem malowaæ akrylem?
0
UP DOWN


Posty: 418
Go¶æ






Wys³any: Sro Kwi 12, 2006 5:23 pm Temat postu: Jakim strumieniem malowac akrylem?????

--------------------------------------------------------------------------------

Tak jak w temacie mam ma³y problem jakim strumieniem malowac akrylem czyy to ma byc taki strumirn ca³kiem rozkrecony jak przy lakierze bezbarwnym czy jeszcze jakis inny z gory dziekoje za wszystkie pomocne odpowiedzi!!!!!!

Powrót do góry


wojtek
Go¶æ





Wys³any: Sro Kwi 12, 2006 8:39 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

przy lakierze bezbarwnym wcale nie ma byæ do koñca rozkrêcony. jê¶li bêdziesz mieæ ¿adszy materia³ bêdzie za mocno rozbijaæ, ¶rodkiem nie bêdzie nanosiæ materia³u,bo go rozniesie na zewn±trz. zrób sobie tak. skrêæ rozbijanie ca³kowicie, nastêpnie rozkrêcaj do momentu najszerszego rozbicia materia³u. to jest moment gdzie sobie dorególowujesz.. zrób taki eksperyment. rozcieñczalnik,rozkrêæ na maxa.zauwa¿ysz gdzie jest najwiêcej materia³u,po ma³u skrêcaj a¿ do r€wnego strumienia. do tego jeszcze sobie najlepiej zmniejszyæ ci¶nienie..ustawienie pistoletu wp³ynie na r€wnomiern± strukturê oraz zu¿ycie materia³u. chêtnie wys³ucham co wywnioskowa³e¶.

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Czw Kwi 13, 2006 4:25 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zrobi³êm tak jak mi mowi³es z tm eksperymentem to wysz³o mi tak jak zmniejszy³em cisnieni i skreci³em troche strumien to tak jak by mi wpyla³o, a jak rozkreci³e strumien do konca to wychodzi³o mi ladne lustro na bezbarwnym lakierze ale znow mi ma³e zlewki wychodzily i juz sam nie wiem jak mam ustawic ten strumien czy lepij jest na tym mniej rrozkreconym strumieniu i polerowac to czy na ca³kiem rozkreconym i zeszlifowac zlewki cp mi radzisz????

Powrót do góry


wojtek
Go¶æ





Wys³any: Czw Kwi 13, 2006 10:54 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

po pierwsze! nigdy nie nanosimy lakieru na lustro. lustro jak sama nazwa mówi jest g³adkie. nie da tak siê zrobiæ pionowych elementów.nawet na masce z rantami mo¿esz zrobiæ zaciek.musi byæ lekka morka.!!!!!!!!! dobry lakier sam przez parê sekund siê rozlewa. lakiernik musi zadbaæ aby ta morka-struktura by³a równomiernie naniesiona.po pewnym czasie walczysz z wywalaniem lakieru w powietrze. wtedy przykrêcasz rozbijanie i ci¶nienie powietrza.jedno posuniêcie pistoletu z góry na dó³ i to koniec lakierowania. tak jak to robi robot w fabryce.

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Sob Kwi 15, 2006 7:40 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dzieki Wojtek za wszystkie odpowiedzi bede sie staral robic tak jak mi poradziles Pozdrawiam

Powrót do góry


wojtek
Go¶æ





Wys³any: Sob Kwi 15, 2006 9:25 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

powiedzia³em ci tylko jak ja robiê.ty masz swoj± rêkê, i bêdziesz lakierowaæ po swojemu. jest kilka zasad prowadzenia pistoletu, ale sukces tkwi w rêce lakiernika. pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group