Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:39
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2007-05-25, 10:42   Sata 3000 hvlp
0
UP DOWN


Posty: 418
zibi



Do³±czy³: 10 Lut 2006
Posty: 14
Sk±d: kêpno(wlkp)
Wys³any: Sob Mar 11, 2006 12:48 pm Temat postu: sata3000

--------------------------------------------------------------------------------

Witam szanownych kolegów.Mam zamiar zakupiæ pistolet satajet 3000 hvlp.Interesowal siê kto¶ mo¿e tym modelem,a mo¿e ktos ma.Proszê o jak±¶ opinie na ten temat.

Powrót do góry


Kubolec



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 7
Sk±d: Ma³opolska
Wys³any: Sro Kwi 19, 2006 11:36 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

witam mam sate 3000 jet digital 2 pistolet kozak co tu wiêcej mowic.Mia³em wczesniej sate 2000 byl dobry ale ten to jest kozak

_________________
KUBOLEC

Powrót do góry


marcin



Do³±czy³: 31 Lip 2005
Posty: 23

Wys³any: Sro Kwi 19, 2006 9:19 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

[móg³by kolega przybli¿yæ bo okre¶lenie kozak niewiele mówi prosi³bym o jakie¶ realne zalety

Powrót do góry


Kubolec



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 7
Sk±d: Ma³opolska
Wys³any: Pi± Kwi 21, 2006 7:48 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Wiêc tak poprawione s± w nim dysze, jest szerszy i drobniejszy strumieñ wiec co zatym ma idealne rozpylenie.Idealnie le¿y w rece wszystkie pokret³a sa tak optymalnie umiejscowione zeaz mi³o go regulowac i w dodatku waga jest mniejsza ja jestem strasznie zadowolony z niego pozdrawiam !!!
_________________
KUBOLEC

Powrót do góry


zibi



Do³±czy³: 10 Lut 2006
Posty: 14
Sk±d: kêpno(wlkp)
Wys³any: Pi± Kwi 21, 2006 9:12 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja te¿ ju¿ kupilem noooo sprzêt super tak jak kolega pisze wszystko w najlepszym porz±dku ale przede wszystkim W A G A ,w starszych modelach to rêka odpadala np. na boku przy busie, ten jest jednak du¿o l¿ejszy.

Powrót do góry


zibi



Do³±czy³: 10 Lut 2006
Posty: 14
Sk±d: kêpno(wlkp)
Wys³any: Pi± Kwi 21, 2006 9:16 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja te¿ ju¿ kupilem noooo sprzêt super tak jak kolega pisze wszystko w najlepszym porz±dku ale przede wszystkim W A G A ,w starszych modelach to rêka odpadala np. na boku przy busie, ten jest jednak du¿o l¿ejszy.
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-05-27, 22:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
Tak jak koledzy u¿ywam SATA 3000 JET DIGITAL,moje do¶wiadczenie w tej marce jest spore,zawsze bazowa³em na pistoletach SATA i DEVILBIS,obecnie sata model o którym piszemy jest na podzespo³ach Devilbisa,pistolet ten jest wrêcz idealny,zozk³ada idealnie,jest niesamowicie oszczêdny(zale¿y od dyszy i umiejêtno¶ci ,posiadam dwie dysze pod dwie renomowane firmy czyli STANDOX i RM(CSV)malujê lakierami wodnymi,firma standox zaleca dysze 1.2 a RM dysze 1.5,jestem zaopatrzony w obydwie,wiêc zanim go zakupisz zastanów siê jakiej firmu lakierami malujesz.
obydwie te firmy maj± inn± lepko¶æ lakierów przez co nie uda³o by Ci siê idealnie pomalowaæ niezalecan± dysz±.Mam do¶wiadczenie co do SATY wiêc jak masz pytania to dzwoñ 888888994 lub pisz.Pozdrawiam wszystki lakierników.
 
 

lukas
Wys³any: 2007-05-29, 08:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
kaczmi, które podzespo³y w sacie s± z devilbisa?
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-29, 12:11   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
no w³a¶nie bo o ile sobie przypominam to s± to dwie zupe³nie inne firmy Sata made in Germany a Devisliss chyba made in USA wiec moim zdaniem jest to nie mo¿liwe aby solidna niemiecka firma "sata" wyprodukowa³a swój najnowszy pistolet na podzespo³ach devilbisa przecie¿ s± one konkurencj± ("SATA vs Devilbiss")
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-05-29, 20:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
Wyczyta³em to w internecie a pisa³o dok³adnie ¿e "konkurencja nie zawsze jest wrogiem" co¶ takiego pisa³o ¿e nowe modele saty opar³y siê na devilbisie chodzi³o dok³adnie o iglice i co¶ tam z dyszami a tak wogóle to zakupi³em nowy pistolet digitala 3000 hvlp i nawet na fakrurze jest napisane
Produkt : DEVILBIS SATA 3000 HVLP DIGITAL.

A co¶ dla ciekawo¶ci to wysz³o 100 modeli tego pistoletu w wersji GOLD,mia³em okazje go kupiæ ale za sam kolor jego dop³acaæ prawie ty¶ z ³ to mi troche szkoda by³o........
Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-05-29, 21:23 ]
Przepraszam za b³±d DEVILBISS......;)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group