Szukaj FAQ AlbumAutor Wiadomość
DrCruel
Wysłany: 2009-11-04, 20:58   Regulamin Konkursu Airbrush


Posty: 418
1. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, ma charakter jawny i jest skierowany do amatorów i profesjonalistów z Polski i zza granicy.

2. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

I - "Nie tylko dla twardzieli" - Profesjonaliści - Powierzchnie twarde tj. murale oraz blaszka wszelkiego kształtu a także tworzywo (kaski, konsole, telefony itp.)

II - "Wiotkie jest piękne" - Profesjonaliści - Powierzchnie miękkie typu textylia, koszulki, skóry oraz fine-arty na papierze, kartonie itp.

III - "Malować każdy może" - Hobbyści - Czyli początkujący dają z siebie wszystko i jeszcze trochę.

3. Format prac jest dowolny, tematyka dowolna lecz z zachowaniem zasad etycznych i netykiety. Jeżeli prace zawierają kopie elementów lub całości dzieł innych artystów, wymagane jest podanie źródła. Wszelkie plagiaty będą dyskwalifikowane.

4. Każdy autor powinien dostarczyć dwie prace do każdej kategorii w której zdecyduje się startować. Każda z prac powinna być dostarczona jako trzy zdjęcia, z czego jedno z bliska. Oceniane będą obydwie prace jako zestaw.

5. Ostateczny termin zgłaszania prac do konkursu to 31 styczeń 2010 r. Po tym terminie, zgłoszone do konkursu prace, zostaną przedstawione na forum do publicznej oceny oraz rozpisane zostaną ankiety w których każdy zarejestrowany użytkownik forum będzie mógł zagłosować na dwie wybrane prace z każdej kategorii. Ankiety będą aktywne przez dwa tygodnie od momentu wystawienia ich na forum. W tym czasie będzie zabronione komentowanie prac na forum. Możliwość taka, będzie udostępniona po zakończeniu głosowania.

6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dodatkowej oceny prac już po zakończeniu głosowania. Wg tej zasady i w uzasadnionym przypadku, moderatorzy i administratorzy mogą przyznać po 10 punktów dwóm wybranym pracom w każdej kategorii w celu rozstrzygnięcia np. sytuacji remisowych lub uniknięcia podejrzewanej próby nieuczciwego wpływania na wyniki konkursu.

7. W każdej kategorii wygrywają trzy prace, które otrzymają najwięcej głosów w ankiecie.

8. Zwycięzcom zostaną przyznane ciekawe nagrody, które fundują sponsorzy konkursu. Zostaną one przedstawione na forum do dnia 01.12.09.

9. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mailowy konkurs@lakierowanko.info wraz z danymi osobowymi autora i danymi kontaktowymi. Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie swojego nazwiska w internecie. Dane kontaktowe nie będą publikowane i służą jedynie do przesłania nagród zwycięzcom.

10. Istnieje możliwość wystawienia prac pod swoim pseudonimem artystycznym. Uczestnicy chcący skorzystać z tej możliwości, powinni wystąpić z taką prośbą przy zgłaszaniu prac do konkursu, podając jednocześnie pseudonim i nazwisko. W tym przypadku nazwisko nie będzie publikowane.

11. Prace nie spełniające regulaminu lub przesłane po terminie nie wezmą udziału w konkursie.

12. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się po zakończeniu głosowania a zwycięzcy konkursu zostaną przedstawieni publicznie na forum oraz powiadomieni drogą elektroniczną.
 

DrCruel
Wysłany: 2010-02-02, 08:20   


Posty: 418
Errata do regulaminu:

W punkcie czwartym następuje zmiana na:

4. Każdy autor powinien dostarczyć dwie prace do każdej kategorii w której zdecyduje się startować. Każda z prac powinna być dostarczona jako minimum jedno zdjęcie a maksimum trzy. Oceniane będą obydwie prace jako zestaw.
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush » KONKURS AIRBRUSH - Archiwum

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime