Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
szpas 
Wys³any: 2009-11-25, 01:02   Aerograf
0
UP DOWN
Andrzej Ch.

Posty: 2
Sk±d: Warm- mazurskie
Na wstêpie witam wszystkich :) ,
Bardzo rzeczowe i konkretne forum - ju¿ mnóstwo siê dowiedzia³em .
Z aerografami zetkn±³em siê stosunkowo dawno , teraz kiedy jest wiêcej czasu czas odgrzebaæ stare hobby :) .
Mam wiêc pytanie czy kto¶ u¿ywa tego sprzêtu - JONNESWAY JA-103 ? , do æwiczeñ posiadam jaki¶ aerograf typu "no name" ( dwu funkcyjny) ( æwiczeñ jeszcze nie rozpocz±³em - i dobrze - bo bym zrobi³ wtopê z kask± - a tak dziêki forum wiem jakie farby kupiæ na pocz±tek :) . )
Firma JONNESWAY, raczej chyba porz±dna, a wybór pad³ na ten typ poniewa¿ posiada zbiorniczek boczny - czê¶ci równie¿ s± dostêpne ( na razie chcia³bym u¿ywaæ "sprzêtu" tylko do æwiczeñ).
I tu niech Koledzy siê wypowiedz± - czy lepiej sobie odpu¶ciæ poczekaæ i kupiæ co¶ porz±dnego - czy na razie kupiæ i æwiczyæ? - dodam ¿e có¿ - jestem sp³ukany :blee: bo kupi³em kilka obiektywów.
¦wiêta za pasem (jakie¶ prezenty trzeba kupiæ) - wiêc na sprzêt za oko³o 700 PLN staæ mnie bêdzie dopiero w styczniu - pozdrawiam, wszystkich - czekam
na podpowiedzi .
_________________
Bagno i durnia omijaj z daleka
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-25, 07:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ciê¿ko jednoznacznie ci podpowiedzieæ... je¿eli staæ cie na lepszy sprzêt to poczekaj do tego stycznia, je¿eli masz ju¿ jaki¶ aerograf, to odpu¶æ sobie tego jonessa.... trenuj na tym co masz i zobacz jak bêdzie ci sz³o... moim zdaniem na jonnesa szkoda kasy, bo nie bêdzie wiele odstawa³ od no name'a...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

szpas 
Wys³any: 2009-11-27, 03:33   
0
UP DOWN
Andrzej Ch.

Posty: 2
Sk±d: Warm- mazurskie
Witam, tak te¿ my¶la³em - odpuszczam - poczekam do stycznia, dziêkujê za podpowied¼, pozdrawiam, Andrzej.
_________________
Bagno i durnia omijaj z daleka
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-27, 18:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
LoboLoco ma racje!-popieram!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group