Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Kier 
Wys³any: 2009-12-01, 17:52   po pierwszym malowaniu
0
UP DOWN

Posty: 10
Jak wspomnia³em wzi±³em sie za pierwsze malowanie i wysz³o tak sobie. Pierwsze moje spostrzezenia to takie ze: mam chyba pistolet do dupy bo nie moge nic w nim regulowaæ i strasznie s³abo kryje a szeroko¶æ miot³y to ok 10cm. Wydaje mi sie ze prawie samym powietrzem maluje. probowa³em cos regulowaæ zeby dawa³o wiecej materia³u no ale nic nie da³o sie zrobiæ. Drug± rzecz± jest to ze mam ma³± spre¿arke 25 l ( wiem ze sie nie nadaje na jakies super malowania) i chodzi mi o to czy moge malowaæ przy ³aduj±cej sie spre¿arce? (malowa³em tak troche i nie zauwa¿y³em zadnych niedogodno¶ci prócz ha³asu ;p ) Wynikiem moich prac by³em nawet usatysfakcjonowany. Wyszed³ nawet ³any po³ysk. Tylko wysz³a mi taka struktura skórki od cytryny ( nie wiem jak to nazwaæ na pewno wiecie o co chodzi ;p ) Wiecie moze od czego to? pistolet ? s³abe ci¶nienie? (mia³em przy sprêzarce 2,5 bara) Wszystkie sugestie mile widziane :) i podkre¶lam ze sie dopiero ucze :) doda³em zdjêcie podczas mojej pracy w "lakierni" ;p

Zdjêcie0034.jpg
Plik ¶ci±gniêto 109 raz(y) 203.37 KB

 
 

kalbi 
Wys³any: 2009-12-01, 21:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
za s³abe ci¶nienie pewnie, taka sprezarka nie nadaje siê do lakierowania a tym bardziej masek.... zapomnij
_________________

 
 

crystal
Wys³any: 2009-12-02, 17:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Jak zapniesz do tego kompresora porz±dny pistol to poci±gnie 20 sekund.
Mo¿na lakierowaæ przy pracuj±cym kompresorze ale dobrze mieæ reduktor pod pistolem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga