Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
wazzie 
Wys³any: 2009-12-09, 08:36   progi do fiata BRAVA
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
Witam,
Mam nastêpuj±cy problem. Dziury w progach we fiacie brava. Generalnie próg trzeba wstawiæ nowy. Próg, jak to próg, najbardziej przygnity na pocz±tku i koñcu. Chcia³em kupiæ nowy, ale jedyne co mi oferuj± w sklepie to kawa³ek rynny , taki jakby ¶rodek progu. Nie ratuje mnie to gdy¿ musze ci±æ równie¿ pocz±tek i koniec, a nie wyklepie sobie tego z blachy.
Nie orientuje sie kto¶ z was gdzie moge dostaæ progi ale takie "ca³e", tzn od przedniego nadkola, po tylny b³otnik?

to co jest w sklepach pokazuje na fotce.

prog.jpeg
Plik ¶ci±gniêto 101 raz(y) 47.23 KB

 

marcpol
Wys³any: 2009-12-09, 13:15   
0
UP DOWN

Posty: 13
Sk±d: Bia³ystok
http://www.allegro.pl/ite...e_orginaly.html
 

wazzie 
Wys³any: 2009-12-09, 17:05   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
Zdjêcie jest tylko pogl±dowe, na zdjêciu s± progi od innego samochodu, sprzedawca te¿ ma tylko "rynny" :(
 

ZIEMBA
Wys³any: 2009-12-10, 17:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
marcpol napisa³/a:
http://www.allegro.pl/item845610309_progi_fiat_brava_nowe_orginaly.html

Kolega szuka progów do fiata brawo a nie brawa.
Wazzie, przepuszczam ¿e poprostu nie ma progów do tego modelu. Ostatnio szuka³em do megane coupe i te¿ mi powiedzieli w sklepie ¿e ne produkuj±. Jedyne wyjscie to kupic na allegro ca³y próg razem z b³otnikiem, odzdzielnie raczej nikt Ci nie sprzeda, ja tak zrobi³em.
 

wazzie 
Wys³any: 2009-12-10, 21:36   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
Progi do fiata BRAVA
znalaz³em niedaleko fiata MAREA anglika. W³a¶ciciel nie mia³ czasu wiec musia³em sam wycinaæ - powiedzia³ ¿e mogê to zrobiæ jak chce wiec wyci±³em progi ze s³upkami, kawa³kiem tylnego b³otnika (nie bedzie trzeba reperaturki) i po³ow± pod³ogi ( w sumie tam te¿ mia³em kilka dziur). Przymiarki wykaza³y ¿e spasuje. Kosztowo 280z³ za obie strony, wiec my¶lê ¿e by³o warto.
Dziêkuje za pomoc
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group