Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
HAZYK
Wys³any: 2009-12-12, 09:25   Piaggio Vespa
0
UP DOWN

Posty: 4
Moje pierwsze malowanie motorku. Piszcie co tym my¶licie :)



 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-12-12, 10:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Witam.
Zdjecia s± bardzo s³abej jako¶ci, przez co ciezko rozczytac kolorystyke, i nasycneie koloru, który przy flamesach jest wazny.... Kszta³t samych p³omieni do mnie nie przemawia...Za du¿e i za okr±g³e luki, zbyt regularne roz³o¿enie, i wszytko z szablonu tworzy obraz sera szwajcarskiego....Przyda³ by sie trening, i wiecej wykonczen z reki, bo ma³októre czysto szablonowe p³omienie do mnie przemawiaj±..To moja opinia..Bez obrazy..Pozdrawiam i sugeruje ze przy wprowadzeniu w.wym wskazówek w zycie, nastepne beda lepsze..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Asellus5
Wys³any: 2009-12-12, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
pomysl jest fajny!odwazny projekt! ale ksztalt plomieni przypomina bardziej polaczone w nieskonczonosc ze soba tribale !zgadzam sie z Primo!
Tylko sie nie ³am :) poczatki bywaja trodne!
 

Erni 
Wys³any: 2009-12-12, 22:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
te¿ ostatnio pierwszy raz próbowa³em zrobiæ p³omienie i wysz³y prawie identycznie :) ja bym powiedzia³ ¿e jak jaka¶ tkanka miê¶niowa w powiêkszeniu, albo ¶cinki ze sztancy ;) z tego co sam siê domy¶li³em to w³a¶nie za du¿o szablonu, po za tym jeszcze parê prób i powinny powoli wy³aniaæ siê p³omyczki.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

malchov 
Wys³any: 2009-12-13, 01:50   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Nie blu¼nijcie na p³omienie!
FLAMESY to jest to, z czym kojarzy mi siê wolno¶æ, grzech, rock'n'roll, mi³o¶æ, stare komiksy z superbohaterami w rajtuzach i w³a¶nie airbrushing.
Ich formy przybieraj± ró¿norakie formy i wariacje, nierzadko trudne do zdefiniowania przez najwnikliwsze oko ró¿nice pomiêdzy ocieraj±cymi siê kochankami estetyki: Kiczu i Sztuki. Ka¿dy odczyta (lub przynajmniej skojarzy) ten symbol. Ale, co najwa¿niejsze: KA¯DY mo¿e stworzyæ swoje w³asne flamesy! Niezale¿nie i arogancko! HELL YEAH!

Ave Szatan

Kocham P³omienie!
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-12-14, 07:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Tak, tylko niektóre s± ciep³e, a inne gor±ce... p³omieñ to kiepski temat na pocz±tki, naprawdê trzeba siê pomêczyæ ¿eby wykminiæ g³êbiê p³omieni... ale nie ma co siê ³amaæ, proponujê ³atwiejsze tematy na pierwsze malowania :)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

HAZYK
Wys³any: 2009-12-15, 22:39   
0
UP DOWN

Posty: 4
£atwiejsze tzn??
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-12-16, 08:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
To znaczy obiekty, przedmioty lub zjawiska nie maj±ce takiej transparentno¶ci jak p³omieñ i nie ¶wiec±ce swoim ¶wiat³em.... to s± sprawy, które nie³atwo namalowaæ...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

HAZYK
Wys³any: 2009-12-16, 09:12   
0
UP DOWN

Posty: 4
transparentno¶ci?? ... co to znaczy? :)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-12-16, 09:50   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
W nadziei ¿e nie robisz sobie jaj ;) , z grubsza wyja¶niê....

Czyli prze¼roczysto¶ci... przez p³omieñ widaæ to co jest za nim . Materia³y transparentne przepuszczaj± przez siebie ¶wiat³o znajduj±ce siê za nimi , oczywi¶cie uproszczaj±c. Poobserwuj sobie p³omieñ, a zrozumiesz o co chodzi...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

HAZYK
Wys³any: 2009-12-16, 10:43   
0
UP DOWN

Posty: 4
spoko. Dzieki za dobre rady. Widze ze na tym forum siê du¿o naucze. Dziêki
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group