Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
caci 
Wys³any: 2009-12-16, 13:19   Kompresory Expo
0
UP DOWN


Posty: 156
Witam
zdecydowalem sie kupic zachwalany na tym forum kompresor Expo XY365-110.
Kiedys mial go tylko jeden sprzedawca na allegro http://www.allegro.pl/ite...r_525l_min.html
ktory jest chyba importerem tego sprzêtu z Chin. Ale teraz ma go jeszcze dwoch gostkow z allegro. Kompresory niby te same ale rozni± sie detalami. Co to jest na tych cylindrach takie okr±gle? http://www.allegro.pl/ite...po_3_tloki.html
u gostka wyzej cylindy nie maj± tego.
Niby to samo ale moze cos ulepszyli i kupie od tego drugiego. W sumie kuriera tez ma taniej. Za to o wiele wiecej negatywow.
Ewentualnie u tego: http://www.allegro.pl/ite...r_525l_min.html Lepsze opinie.
Przy okazji wlasciciele tych kompresorow mogliby napisac pare slow po kilku miesiacach uzywania. Czy kompresory do dzis dzialaj± bezawaryjnie?
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-12-16, 15:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
To ,,okr±g³e" to dodatkowe filtry zasysanego powietrza,przydatne zw³aszcza,je¶li kompresor pracuje w zapylonym pomieszczeniu,podczas szlifowania szpachli lub podk³adu na sucho.Co do tych 420 litrów na wyj¶ciu:ciekaw jestem,jak to siê ma do rzeczywisto¶ci.Zw³aszcza,¿e moja sprê¿arka wczoraj wybra³a siê do kompresorowego nieba,w³a¶ciwie,to chyba silnik elektryczny ma zwarcie,zatrzyma³ siê podczas pracy i bucza³ jak przy braku fazy.Poza tym WAN-CE nie ma za imponuj±cych parametrów,wiêc pora bêdzie na wydatek,ale ja zastanowi³bym siê nad u¿ywanym wiêkszym kompresorem,co¶ ok 200-270 litrów.

[ Dodano: 2009-12-16, 15:42 ]
Poza tym :patrz na procenty przy komentarzach,pierwszy ma mniej negatywów,ale przy 2807 komentarzach,a drugi 92 przy 24141,co daje odpowiednio 97,9 i 99,1% zadowolenia. :tak:
 
 

elspasoo 
Wys³any: 2009-12-16, 16:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 24
Wszystkie one majê te filtry , po prostu jeden na zdjêciu ma je w foliowym worku a u innego go¶ci s± zamontowane. Trzeba pamiêtaæ ,¿e to jest sprzêt nie do przemys³owych zastosowañ ;) , troche siê grzeje przy d³u¿szej pracy, oczywi¶cie nie przy obecnych temperaturach) Go¶æ u którego kupi³em (ten z ostatniego lunku)sprzedajê te¿ czê¶ci zamienne wiêc nie widzê problemu. Mi powiedzia³ ,¿e handluje nimi 3 lata i du¿o z nimi problemów nie by³o. Póki co od 2 miesiêcy dzia³a bez zarzutu, ale ciê¿ko nie pracuje. Kompresor i t³oki s± ¿eliwne (takie info mam od sprzedaj±cego). Co do wydajno¶ci jest lepsza ni¿ deklarowana, 110L w 102s. do 7,5bar daje 485L/min :cool: . Jestem zadowolony, za t± kasê teraz kupi³ bym to samo. Gun mam Air Gunsa ,wiêc bêdzie mai³ czas na odpoczynek. Dla hobbystów to wiêcej ni¿ potrzeba.
 
 

caci 
Wys³any: 2009-12-16, 18:32   
0
UP DOWN


Posty: 156
ten ostatni gostek daje jeszcze znizke, 50zl jesli pomija sie allegro i chyba u niego wezme. Przesylka wyjdzie za friko.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group