Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
Bartek31 
Wysłany: 2009-12-27, 12:02   Jak nakladac akryl ?
0
UP DOWN

Posty: 11
Witam do tej pory nie nakladamem akrylu czyli jest to farba juz wymieszana z lakierem ciekawi mnie czy od razu mam ja nalewac na element czy najpierw zapruszac a potem gdy juz element bedzie pokryty nalewac akryl z gory dziekuje i pozdrawiam
 

camel
Wysłany: 2009-12-28, 14:49   
0
UP DOWN

Pomógł: 1 raz
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw
Moze sprecyzuj bardziej o co Ci chodzi, bo postĂłw jak siĂŞ powinno lakierowaĂŚ jest masa. O co chodzi ci z tym zapruszaniem, Âładujesz to na element przygotowany zmatowiony stary lakier, czy na podkÂład ? Generalnie na przygotowany odtÂłuszczony element to pierwsza warstwa kontaktowa delikatnie, zeby nie popÂłynĂŞÂło i pozostaÂłe mokro na mokro i ma byc Âładnie :)
 

Bartek31 
Wysłany: 2009-12-28, 21:04   
0
UP DOWN

Posty: 11
Tak na podklad czyli najpierw lekko a nastepine nalac jak lakier czy wystarczyc nalozyc tak jak baze
 

camel
Wysłany: 2009-12-30, 14:20   
0
UP DOWN

Pomógł: 1 raz
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw
jak sie bawiĂŞ mokro na mokro, to robie cienkÂą warstwe pierwszÂą jak podeschnie po 15- 20 min w normalnej temp to druga kolejne czekanie i trzecia na wylanie
_________________
amator
 

No-limit
Wysłany: 2009-12-30, 16:13   Re: Jak nakladac akryl ?
0
UP DOWN


Pomógł: 34 razy
Posty: 1179
Bartek31 napisał/a:
akrylu czyli jest to farba juz wymieszana z lakierem

Farba z lakierem?Zwyczajowo nazwa"akryl" oznacza lakier jednowarstwowy 2K/dwukomponentowy tzn.lakier + utwardz./.

ciekawi mnie czy od razu mam ja nalewac na element czy najpierw zapruszac a potem gdy juz element bedzie pokryty nalewac akryl

Dwie peÂłne warstwy z przrtwÂą miĂŞdzy warstwami ok. 5min.

WiĂŞcej znajdziesz na forum.Wielokrotnie byÂł ten temat poruszany.Szukaj w "szukaj" :spoko: .
 

Bartek31 
Wysłany: 2009-12-31, 14:42   
0
UP DOWN

Posty: 11
dzieki tak wlasnie zrobie do uslyszenia
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorĂłw

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania