Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Krys
Wys³any: 2009-12-29, 22:04   Corina
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam.Jestem nowy i jeszcze trochê "zielony" w tych sprawach ale mam kilka ognisk rdzy na aucie które chcia³bym sam wytêpiæ.Ale do rzeczy ... ,podczas czytania jakiego¶ poradnika znalaz³em tam zapis który sugeruje u¿ycia Coriny wraz z utwardzaczem.I st±d moje pytanie:Czy Corine mo¿na u¿ywaæ z utwardzaczem?Je¶li tak to podajcie jakie¶ przyk³ady.Z góry dziêkujê za pomoc.
 

lakierok 
Wys³any: 2009-12-30, 00:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
najlepiej to jak pojedziesz do sklepu z lakierami to ci podpowiedz±
a ja stosuje podk³ad epoksydowy
a co do coriny ? jedz do sklepu z mieszalni± a nie czytaj g³upot
pozd.
 

camel
Wys³any: 2009-12-30, 14:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
¿adne cudowne ¶rodki - rdzê czy¶cisz do blachy, mog± zostac niewielki przebarwienia, mikro punkciki i na to podk³ad reaktywny ( novol robi w ma³ych opakowaniach po 250 ml + utwardzacz) na to podk³ad akrylowy i lakierek. Jak wy³a¿± dziurki to trzeba cenzuraæ zezarte i wspawac reperaturkê - ¿adne super srodki, kity i cuda na kiju nie rozwi±¿± problemu. Pamietaj,ze rdza na rogach drzwi, rantach b³otników czesto ma przyczyne od wewn±trz -b±ble na zewnetrznej stronie czêsto s± juz tylko wspomnieniem blachy która by³a pod lakierem. Pamietaj jak raz zrobis dobrze, to bedzie spokój na d³ugo - jak polecisz po wierzchu i na odwal to za pól roku masz to samo.
Jak zamierzasz to polakierowac to po prostu nie op³aca siê zrobiæ niedokladnie ...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group