Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
resko
Wys³any: 2010-01-13, 14:39   REPERATURKI DO FORDA PROBE GT 92'
0
UP DOWN

Posty: 150
Witam od d³u¿szego czasu próbuje znale¼æ reperaturki do w/w auta i lipa.Chodzi mi o progi lewy/prawy,oraz b³otniki przednie oba.Mo¿e kto¶ z was bêdzie w stanie mi pomóc.Pozdrawiam.
 

ZIEMBA
Wys³any: 2010-01-13, 14:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Tylko gie³da.
 

resko
Wys³any: 2010-01-13, 14:54   
0
UP DOWN

Posty: 150
ale jaka gie³da?a dostane nowe?
 

ZIEMBA
Wys³any: 2010-01-13, 15:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Kolego, progów napewno nie dostaniesz. Mia³em to samo z renault coupe, bêdziesz musia³ kupic ca³e tylne b³otniki razem z progami bo ¿aden chandla¿ Ci nie potnie tego na kawa³ki, trzeba kupic ca³± cwiartke. Blotników przednich, tak samo zreszt± jak cwiartek szukaj na allegro albo s³omczyn lub poznan.
 

resko
Wys³any: 2010-01-13, 16:17   
0
UP DOWN

Posty: 150
tak jak my¶la³em trzeba wk³adaæ stare,szkoda ¿e nie ma nowych czê¶ci,najprawdopodobniej postawie auto do blacharza i dorobi mi progi nowe bo starych nie chce wk³adaæ
 

marcpol
Wys³any: 2010-01-14, 16:56   
0
UP DOWN

Posty: 13
Sk±d: Bia³ystok
Kiedy¶ mia³em I GT 2.2 z pe³n± opcj± (2 kompy, elektryczne fotele, klima, tempomat). By³a potwornie zgnita od spodu, jak wiêkszo¶æ jedynek, po progach by³o wspomnienie, po pod³odze i pod³u¿nicach w³a¶ciwie te¿. Ca³y spód by³ poklejony mat± i ¿ywic±. Dziwne, ¿e auto nie z³ama³o siê na pó³. Te¿ chcia³em wymiataæ progi i nie by³o szans na ich dostani, zreszt± poczytaj na FPKP. U¿ywanych w dobrym stanie ni dostaniesz, wiêc pozostaje dorabianie. Plusem jest to, ¿e wiêkszo¶æ progu jest zakryta plastikiem, wiêc mo¿esz spróbowaæ dopasowaæ progi od innego auta. B³otniki przednie wymieñ w ca³o¶ci, bez problemu dostaniesz.
 

resko
Wys³any: 2010-01-16, 10:18   
0
UP DOWN

Posty: 150
u mnie s± progi z¿arte i czê¶æ pod³ogi ale reszta jest dosyæ zdrowa kupi³em to auto ¿eby samemu siê pobawiæ bo lubiê takie majsterkowanie w gara¿u,b³otniki s± tanie jak barszcz drzwi te¿ bêdê wymienia³ bo szkoda siê bawiæ w szpachlowanie ich,na szczê¶cie czê¶ci jest w brud tylko te¿ trzeba uwa¿aæ co siê kupuje
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group