Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
matys210
Wys³any: 2010-01-16, 23:04   lakier+utwardzacz
0
UP DOWN

Posty: 28
Siema. Mam pewien problem otó¿ znalaz³em na allegro taki lakier ... http://www.allegro.pl/ite...1_promocja.html

Co o nim s±dzicie? Jest jakosciowo dobry nadaje polysk itp itd?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-01-22, 01:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Je¶li moge sie kolego wtracic -to tego nie znam , ale proponuje abys kupi³ Novola podstawowego albo Profixa zamiast ryzykowaæ ,du¿o nie zyskasz a ryzykujesz sporo. Zale¿y co chcesz pomalowaæ?
 

buttiewtz82 
Wys³any: 2010-01-22, 09:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 29
Ja polecam Profixa :spoko: Dobry stosunek cena jako¶æ.U¿ywam tego: http://www.allegro.pl/ite...0_klarlack.html
Dobrze sie rozlewa tylko trzeba dobrze wygrzaæ
 

fenderson
Wys³any: 2010-01-29, 16:40   
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam - Robi³em spore zakupy u tego allegrowicza i co do cen to maj± jedne z najni¿szych ( 3G 4zl za 100g. ) , oraz obs³uga niespotykanie mi³a ale odno¶nie tego lakieru to wszystko ok poza utwardzaczem jaki daja do niego . Malowa³em nim Junaka wiosn± przykrywaj±c bazê ( nie metaliczn±) i lakier pozosta³ bardzo miêkki na tyle ze dzis moge w niego zbiæ paznokieæ . Nie znam sie na lakierach na tyle aby ocenic jaki inny mogl byc tego powód , ale wydaje sie ze to utwardzacz . Dawa³em go w stosunku 0,5:1 - dlatego polecam dolozyc z 10 zl i nie robic sobie dodatkowych kosztów - Jednakze polecam tego alegrowicza bo napewno ma tez cos lepszego z lakierow bezbarwnych w rownie atrakcyjnej cenie .
pozdrawiam .
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-11, 05:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego je¶li po ponad pó³ roku wbijasz pacnokieæ w lakier to on rzeczywi¶cie jest "dobry" a Junaka to raczej masz do przelakierowania jeszcze raz! Ciekawe czy te inne dro¿sze lakiery od tego polecanego Allegro-wicza s± podobne w jako¶ci? Osobi¶cie to nigdy nie nabywam mat. lak. na aukcjach internetowych! Ju¿ lepiej i¶æ do sklepu i kupiæ puszke orginalnie zapakowan± ,nie ma potem zaskoczenia!
 

artur31y 
Wys³any: 2010-02-22, 16:10   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sk±d: grudziadz
polecam wszystkim lkaie bezbarwny
http://allegro.pl/item925...barwny_2_1.html
i naprawde super rozlewa sie . bez zadnego efektu skorki cytryny .
poloecam z czystym sumieniem .
przekonajcie sie sami
_________________
MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH
LAKIERY PODKLADY SZPACHLE ITP.
WSZYSTKO DLA LAKIERNIKOW
GRUDZIADZ
TEL 724146517
 
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 17:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Malowa³em tym bezbarwnym z palinala i jest ok ³adnie siê rozlewa i schnie i cena przystêpna.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-23, 12:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
To kolega lakierok te¿ bierze udzia³ w tej reklamie Pallinala? Ja mam odmienne zdanie o tej firmie i nie tylko ja z spo¶ród osób które znam ! Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group