Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Jekab
Wys³any: 2010-01-22, 19:10   Do czego s³u¿y zawór d³awi±cy w pistoletach?
0
UP DOWN

Posty: 2
My¶la³em ¿e ilo¶æ powietrza reguluje siê reduktorem .Ogl±dam zdjêcia sprzêtu IVATA i czê¶æ ma ten zawor a reszta nie. Jest to pytanie ca³kowitego nowicjusza
 

baqo 
Wys³any: 2010-01-23, 14:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
Do czego s³u¿y zawór d³awi±cy w pistoletach?
Jekab,pytanie retoryczne . reduktor na innej zasadzie dzia³a (dok³adniejszy,sprawniejszy) zawór d³awi ,ale w pocz±tkowej fazie ci¶nienie jest wy¿sze ni¿ wymagane ,po chwili dopiero utrzymuje siê chciane . reduktor z membran± stabilizuje mniej wiêcej na jednym poziomie,nie dopuszcza na tak wysokie skoki.
 
 

Jekab
Wys³any: 2010-01-23, 21:14   
0
UP DOWN

Posty: 2
Ja to rozumiem ale jak ma siê to praktyki. Czytam angielsk± instrukcjê do DeVilbiss FLG-S5-18 i po wyregulowaniau ilo¶ci farby, kszta³tu strumienia. Mo¿na je¿eli pow³oka, jak to zwa³ (jest za sucha) zredukowac ci¶nienie reduktorem lub zaworem przy pistolecie. To którym lepiej ? Polska instrukcja Devilbiss GTI Pro .Wymagana minimalna ¶rednica przewodu, z³±czki o ma³ym spadku ci¶nienienia, Je¿eli za d³ugi przewód to nale¿y dokupiæ manometr do pistoletu by przy pomocy niego skompensowaæ spadki ci¶nienia na przy³aczu. A potem t³umikiem w pistolecie tak na oko bez skali ? Polska instrukcja te¿ wspomina o regulacji ilo¶ci powietrza ale nie pisze czy reduktorem czy t³umikiem. To jak to jest ??
 

online 
Wys³any: 2010-01-26, 11:21   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ja na pistolecie powietrze mam odkrecone calkowicie, a cisnienie reguluje regulatorem/man. pod pistoletem. A Wy jak?
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group