Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Przemoo18
Wys³any: 2010-02-04, 20:06   POmoc przy samochodzie.
0
UP DOWN

Posty: 7
Witam . Kupilem wczoraj samochod . Jestm bardzo zadowolony z powloki lakierniczej bo jest prawie w idealnym stanie poza 1 rzecza.

Laczenie klapy bagaznika. Znajudie sie tam maly parch srednicy moze 1gr. Nie chcialbym malowac calej klapy bo szkoda mi . Samochod jest w 100% w oryginalym lakierze sprawdzony profi czujnikiem i glownie dlatego

Ognisko korozjy pojawilo sie na skutek najprawdopodbniej przytrzasniecia czegos klap± po czym odeszlo troche lakieru no i zaczely sie robic lekkie naloty korozji. POnizej dam zdjecia podgladowe:








Prosze was ogromnie o pomoc co moglbym z tym zrobic? Czy da rade poprostu wyczyscic to i zrobic jakas zaprawke by nie szlo to dalej?>

Bede bardzo wdzieczny za rady bo nie chcialbym tego calego malowac :/
 

kamfrontera
Wys³any: 2010-02-04, 21:09   
0
UP DOWN


Posty: 37
mo¿na spróbowaæ zaprawiæ i wycieniowaæ .... ale efekt bêdzie taki se ....
_________________

 

buttiewtz82 
Wys³any: 2010-02-04, 21:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 29
kamfrontera napisa³/a:
mo¿na spróbowaæ zaprawiæ i wycieniowaæ .... ale efekt bêdzie taki se ....

Jezeli dobrze dobiora lakier i jak sie przy³o¿y do cieniowania to sladu nie bedzie :spoko:
 

Przemoo18
Wys³any: 2010-02-04, 21:45   
0
UP DOWN

Posty: 7
Chodzi o to ze niechec malowac calej klapy bo mam calutki lakier w oryginale. Wiem ze moze byc troche znac ale to jest takie miejsce co prawie nie widac.

Chce tylko zeby siue to nie rozwinelo . NIc wiecej ..

Da rade mowicie?
 

crystal
Wys³any: 2010-02-04, 23:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Bez malowania to mo¿e wosk do profili zamkniêtych? tylko bêdziesz musia³ uwa¿aæ ¿eby tego nie dotykaæ :rotfl:
 

Przemoo18
Wys³any: 2010-02-04, 23:07   
0
UP DOWN

Posty: 7
Wiadomo , ze bedzie trzeba pedzelkiem "zaciapac" ale nie chcialbym malowac calej klapy i pasa przy takim ubytku. zdaje sobie sprawe ze moze to byc znac ale tak jak pisalem wyzej chodzi mi o to zeby korozja sie nie rozwinela bardziej.
 

crystal
Wys³any: 2010-02-04, 23:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Przemoo18 napisa³/a:
zdaje sobie sprawe ze moze to byc znac ale tak jak pisalem wyzej chodzi mi o to zeby korozja sie nie rozwinela bardziej

No to to rozumiem, zedrzyj w³óknin± nylonow± od miejsca gdzie widaæ ognisko, na zewn±trz do zdrowej blachy, jak chcesz u¿yæ pêdzla to podk³ad epoxydowy na to i po sprawie.
Je¶li siê oka¿e ze wypad³a dziura albo inny problem to pisz. :spoko:
 

Przemoo18
Wys³any: 2010-02-04, 23:41   
0
UP DOWN

Posty: 7
Dziur to tam nie ma napewno bo jest to wmiare swieze ale ja che to zrobic jak najszybciej zeby sie nie rozwinelo.

Oddaje w poniedzialek lakiernikowi . Mysle ze bedzie wiedzial co z tym zrobic :/
 

crystal
Wys³any: 2010-02-05, 00:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Mam nadziejê ¿e trafisz na takiego który dobrze to zabezpieczy a nie tylko odstawi dziadostwo ¿eby szybciej dostaæ kasê.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group