Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
woj06
Wys³any: 2010-02-10, 14:09   pomoc co do pierewszych kroków przy malowaniu
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam was;] mam pytanko czy ktos z was posaida jaks ksiazke o lakierniku w wersji pdef?????? najlepiej;
LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE
Gra¿yna Sobierajska Zbigniew Neuman
poniewaz z tego co mi mowia ze z tej ksiegi duzo mozna sie dwoiedziec ;]bo jestem mowiac krotko poczatkujacy w tym a interesuje mnie lakierowanie samochodów bo mam pomieszczenia a niewiem jaki dok³adnie sprzet zakupic i jak wziasc sie za nauke kladzenia metalicu na samochodzie

Bede wdzieczny jak ktos wysle mi na poczte wersje tej ksi±zki w pdf ----woj06@o2.pl----
lub jaka sinna do poleceni ;]albo poda jakiegos linka do sciagniecia

pozdrawiam woj06
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2010-02-10, 15:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Masz linka do potrzebnej wiedzy.
http://lakierowanko.info/viewforum.php?f=49
Tu jest wszystko!!!
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-02-10, 16:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Linka nie mam,ale mogê Ci sprzedaæ ksi±¿kê!!!A tak na powa¿nie, to Lackdoctor ma racjê,wiêcej siê nauczysz czytaj±c forum i zadaj±c pytania (je¶li nie znajdziesz na nie odpowiedzi za pomac± tzw szukajki),ni¿ przegl±daj±c cokolwiek nie¶wie¿± publikacjê.
 
 

maryl24
Wys³any: 2010-02-11, 00:33   
0
UP DOWN

Posty: 14
woj 06 powiem ci tak w ksi±¿kach pisza tylko teorie a praktyka wyglada ca³kiem inaczej najlepiej jak masz kogo¶ co sie zna na lakiernictwie i znim sobie troche popracujesz w tym
a nie opierac sie na ksi±¿kach
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-11, 05:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego ró¿nica miêdzy teoretykiem a praktykiem jest taka ¿e ten pierwszy to wie jak zrobiæ a ten drugi to zrobi! I jeszcze jedno - "kto pyta to nie b³±dzi". Tak¿e poczytaj na forum ,zamiast szukaæ ksi±¿ki z 2002r oraz troche potrenuj na jakim¶ starym b³otniku. Trenning czyni mistrzem! Pozdrawiam
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2010-02-11, 09:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Ty s± sami praktycy i to tacy z wieloletnim doswiadczeniem.
Nikt jeszcze nie napisa³ takiej ksi±zki i nie napisze.
Nasza ksi±¿ka (znaczy forum) jest tak dobrym nauczycielem, ¿e nie maj±c pistoletu w rece i nie wiedz±c co to "nitro" za dwa tygodnie odnowisz zgnity b³otnik w swojej furze a za dwa miesi±ce bedziesz guru w knajpie przy piwie opowiadaj±c jak to tu i ówdzie sobie maln±³e¶ i jak ktos ma cos to ty owszem...... i pare groszy przytulisz.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

woj06
Wys³any: 2010-02-11, 20:30   
0
UP DOWN

Posty: 2
oki dziki
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga