Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Misiekkrk 
Wys³any: 2010-02-24, 23:19   Progi civic, i kolor
0
UP DOWN
eg4

Posty: 2
Sk±d: Z piek³a
Witam jest to mój pierwszy post na forum!!
Jako ¿e czeka mnie robota progów w moim civiców 5gen, progi nie s± ca³e zardzewia³e lecz tylko ich koñcowa czê¶æ przy tylnich nadkolach(nadkola ok) czy muszê robiæ ca³e progi czy wystrczy wyciaæ i wspawac to co ze¿arte?? Teraz drugie pytanie maskê przód mam do malowania i chcia³bym j± pomalowac w czarny mat, co mi jest potrzebne i czy zrobiê to sam w gara¿u (je¿eli sci±gne maskê) i burtê tylni tak samo , te dwie rzeczy chcia³bym sam pomalowaæ w czarny mat. Czy mogliby¶cie mi powiedziæ ile mniej wiêcej bêdzie kosztowac przyjemno¶æ roboty tych progów z malowaniem oraz dodatko do tego lekkie naci±gniêcie pasu przedniego dolnego bo moja matka zachaczy³a o krawê¿nik i zgie³a bo do wewnatrz auta tak ¿e ch³odnica podnios³a maskê lekko (tu chodzi tylko o naci±gniêcie lekkie)
Pozdro
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-26, 20:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego mia³e¶ do czynienia z spawaniem blachy? Pomalowaæ maske w macie to dasz rade ale z progami to ja wiem? Trzeba miec doswiadczenie lepiej to zlec komus co ma pojecie! Maske w garazu pomalujesz! Pytanie tylko czy masz jakis kompresor i pistolet?
 

Misiekkrk 
Wys³any: 2010-02-27, 13:11   
0
UP DOWN
eg4

Posty: 2
Sk±d: Z piek³a
sam planuje wyczy¶ciæ tylni± burtê zaszpachlowac tam gdzie rdza i wgniotki szpachlo± z zywica epoksydow± dac podk³ad kolor czarny i bezbarwny matowy to robie sam progi oddaje do blacharza i maske tez (ale tylko po to ¿eby mi j± wyszpachlowac i po³o¿y³ podk³ad malowac bêdê sam) tylko pytanie ile wyjdzie mnei robota tych progów bo nei mam zamiaru maj±tku wydawaæ na ten samochód on ma je¼dziæ a nei wygl±dac
 

kamilmjk 
Wys³any: 2010-03-12, 11:43   
0
UP DOWN


Posty: 97
Sk±d: WGM
to po co malujesz maske w czarny mat skoro ma je¼dziæ? jedyny efekt to opinia ludzi o wypadkowej historii Twojego samochodu.

Daj zdjêcie progów.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang