Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jolerowrc
Wys³any: 2010-03-09, 20:27   wa¿y baze
0
UP DOWN

Posty: 4
witam mam taki problem kupi³em nowy zderzak pomalowa³em go takim ³±cznikiem do plastiku, potem podk³ad i wszystko by³o ok jak psikna³em baza to j± zwazy³o w kilku miejscach, przetar³em ja psikn±³em jeszcze raz podk³adem potem baza i w tych miejscach jest ok ale teraz zwazy³o w innych tam gdzie przedtem by³o dobrze, troche mnie to wqurwia
co mam teraz zrobic
 

kalbi 
Wys³any: 2010-03-09, 20:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
zak³adam, ¿e zderzak zosta³ ¼le odt³uszczony. Nowe zderzaki s± t³uste po formach i niestety trzeba bardzo dok³adnie je umyæ i usun±æ ten t³usty nalot zmywaczem do silikonu, dlatego jak mam braæ nowy zderzak to staram siê braæ juz w podk³adzie od razu...
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-03-09, 20:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Do odt³uszczania nowych zderzaków s± specjalne zmywacze do odt³uszczania tworzyw sztucznych! Na to dajesz podk³ad na plastik i dopiero normalny podk³ad z uelastyczniaczem i nastepnie baza! Pozdrawiam
 

jolerowrc
Wys³any: 2010-03-09, 22:04   
0
UP DOWN

Posty: 4
dziêki za pomoc ale napiszcie co moge teraz z tym zrobic.
pozdrawiam
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-03-11, 23:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego nie wiem czy to jeszcze aktualne ,ale ja to bym to usun±³ ze zderzaka dobrze go odt³u¶ci³ i k³ad³ wszysko od nowa. Pozdrawiam! Tak to ju¿ jest ¿e nie zawsze ¶wieci s³oñce za pierwszym razem :spoko:
 

No-limit
Wys³any: 2010-03-13, 12:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Robertlodz09 napisa³/a:
Kolego nie wiem czy to jeszcze aktualne ,ale ja to bym to usun±³ ze zderzaka dobrze go odt³u¶ci³ i k³ad³ wszysko od nowa. Pozdrawiam! Tak to ju¿ jest ¿e nie zawsze ¶wieci s³oñce za pierwszym razem :spoko:

Wygrzej po usuniêciu pow³ok lakierniczych,/mo¿na palnikiem,tak ¿eby nie przytopiæ tworztwa/ lub 1 godz.70st.C.Umyj czerwon± w³óknin± ¶ciern± zmoczon± w zmywaczu silikonowym,PZP,POdk³ad akrylowy,lakier.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi