Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-13, 11:52   Airbrush skillz
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Temat, w którym ka¿dy bêdzie móg³ zamie¶ciæ prace znalezione w necie znanych, lub mniej znanych artystów. Mo¿e kto¶ wyszuka co¶ konkretnego, czego inne osoby nie widzia³y. My¶le ¿e jest to dobry rodzaj inspiracji...Zapraszam..

l_87b7790ece884d20a4ab61ca7c6bc0bc[1].jpg
Fonzy
Plik ¶ci±gniêto 14189 raz(y) 24.16 KB

l_226cc93c066feea0322864db35fab1bc[1].jpg
Julios
Plik ¶ci±gniêto 91 raz(y) 64.6 KB

l_b284bd60d4471745297f809fcef6a269[1].jpg
Mike Wres z Airmagination.Com
Plik ¶ci±gniêto 100 raz(y) 62.38 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-13, 16:08   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Druga praca mega mocna :)

Ja te¿ co¶ zarzucê... Co¶ co naprawdê robi wra¿enie, totalna masakra (przynajmniej dla mi³o¶ników fotorealizmu jak ja):



Wiêcej: http://www.drublair.com/comersus/store/tica.asp

----



Wiêcej: http://www.airbrushlab.pl...erto-ponno.html
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

manieks 
Wys³any: 2010-04-13, 18:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
To jest- bardzo dobry rodzaj inspiracji, tyle ¿e nara¿aj±cy administratorów forum na konflikt z interesem autorów prac, bo niejednokrotnie mo¿na naruszaæ ich prawa autorskie.
Na ile znam Alberto Ponno to przypuszczam, ¿e pewnie bêdzie zadowolony ... za innych siê nie wypowiadam ;)
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-13, 18:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
My¶le ze nikt z nich nie bedzie mia³ nic przeciwko, ze inni maluj±cy inspiruj± siê ich pracami i podziwiaj± dzie³a... Nie ma w tym ani opcji zarobkowej, ani innej narazaj±cej ich na przykre swinstwa, wiec mysle ze nie ma problemu..
Neonis.. Prace na cholernie wysokim poziomie technicznym..Ale jest takie.. ( z tej wypowiedzi na bank wyniknie konflikt, ale nie ja pierwszy to mówie :P ) Wg. mnie fotoreal to przemalowane zdjecie... du¿o pracy, du¿o wiedzy i precyzji, du¿o techniki.. Brak jednego.. Stylu.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

stopa 
Wys³any: 2010-04-13, 18:44   
0
UP DOWN


Posty: 37
Sk±d: czêstochowa/london
zgadzam siê PrimoOne, sztuka malarska wed³ug mnie polega na tym ¿eby pokazaæ co¶ wiecej
_________________

 

manieks 
Wys³any: 2010-04-13, 18:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 112
Sk±d: Gdynia
PrimoOne napisa³/a:
My¶le ze nikt z nich nie bedzie mia³ nic przeciwko, ze inni maluj±cy inspiruj± siê ich pracami i podziwiaj± dzie³a... Nie ma w tym ani opcji zarobkowej, ani innej narazaj±cej ich na przykre swinstwa, wiec mysle ze nie ma problemu..

te¿ tak mysla³em dopóki nie zacz±³em korespondencji z Dru, Mariss±, czy te¿ Lu (Royo)
PrimoOne napisa³/a:

Neonis.. Prace na cholernie wysokim poziomie technicznym..Ale jest takie.. ( z tej wypowiedzi na bank wyniknie konflikt, ale nie ja pierwszy to mówie :P ) Wg. mnie fotoreal to przemalowane zdjecie... du¿o pracy, du¿o wiedzy i precyzji, du¿o techniki.. Brak jednego.. Stylu.
- ... i tu mo¿esz mieæ wiele racji :) .
Wed³ug mnie hiperrealizm jest tylko "narzêdziem" do uzyskania celu, podobnie jak aerograf - jest tylko jednym z pêdzli .... i dopóty, dopóki nie "r¿niemy na ¿ywca" z czyjej¶ pracy nawet je¶li to fotografia, która te¿ bywa uznawana za sztukê, dopóty jest o'k ... ale ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania :P

a propos inspiracji- kilka przyk³adów umiejêtnego wykorzystania fotorealizmu: xxx
_________________
- ALS IXN XAN -
www.airbrushlab.pl | www.maniex.pl | www.muraliki.pl
  
 
 

stopa 
Wys³any: 2010-04-13, 19:22   
0
UP DOWN


Posty: 37
Sk±d: czêstochowa/london
prace Dru s± niesamowite, ale je¿eli chodzi o styl to mam na my¶li www.airbrushfitto.com
_________________

 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-14, 00:01   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Dobra rozmowa sie wywiaza³a :) ... Jak kto¶ lubi Royo, i Valleyo, to poni¿ej tematyka podobna, ale stylowo zupe³nie inna. Kawa³ dobrej roboty.. Jest nawet tutorial ;) .:
http://www.calandrastudio.com/Calandra_Studio.html
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-14, 00:10   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
z tej wypowiedzi na bank wyniknie konflikt, ale nie ja pierwszy to mówie

Nie jeste¶my przecie¿ dzieæmi ani pseudokibicami, którzy znienawidz± ka¿dego, kto ma inne zdanie ni¿ oni. Potrafimy byæ tolerancyjni, wyrozumiali i kulturalnie wymieniaæ siê pogl±dami.

Cytat:
fotoreal to przemalowane zdjecie... du¿o pracy, du¿o wiedzy i precyzji, du¿o techniki.. Brak jednego.. Stylu.

&

Wed³ug mnie hiperrealizm jest tylko "narzêdziem" do uzyskania celu, podobnie jak aerograf - jest tylko jednym z pêdzli .... i dopóty, dopóki nie "r¿niemy na ¿ywca" z czyjej¶ pracy nawet je¶li to fotografia, która te¿ bywa uznawana za sztukê, dopóty jest o'k ... ale ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania :P


Macie oczywi¶cie racje... Jednak fotorealizm nie jest przecie¿ tylko robieniem zdjêæ bez aparatu fotograficznego, bezmy¶lnym kopiowaniem ka¿dego piksela pierwowzoru... B³êdne jest uto¿samianie hiperrealizmu z takowymi dzia³aniami, mimo, ¿e g³ównym jego celem jest idealizm i perfekcja...
Zgodzê siê z Mañkiem, ¿e jest to te¿ "narzêdzie"... My¶lê, ¿e ka¿dy z nas niejako w g³êbi duszy d±¿y do hiperrealizmu, jako idealnego i bezb³êdnego odwzorowania tego o co nam chodzi³o: czy to z w³asnych my¶li, czy z natury, czy te¿ z fotografii...

Fotorealizm wbrew pozorom jako sztuka mo¿e mieæ bardzo obszerne zastosowanie, np. do zobrazowania i odwzorowania postaci fikcyjnych, robienia podobnego rodzaju "fotomontarzy", zw³aszcza przenoszenia obrazów "z g³owy na papier" (no bo przecie¿ nie zrobisz zdjêcia obrazów w swojej wyobra¼ni, patrz: link mañka - "umiejêtne wykorzystanie fotorealizmu"), oraz jako prekursor surrealizmu, który w po³±czeniu z hiperrealizmem daje osza³amiaj±ce efekty (oczywi¶cie wymagaj±c przy tym hiperrealizmu)... Nie wszystko da siê zrobiæ w Photoshopie :)

Czym¿e jest zatem Mona Liza Da Vinci'ego jak nie najwiêkszym obecnie dzie³em na ¶wiecie i ikon± sztuki artystycznej, namalowana jakim innym stylem jak nie fotorealizmem?

Wiek XX nie jest niestety korzystny dla tego kierunku... Odk±d wesz³y w rynek aparaty fotorealizm straci³ swoje g³ówne zastosowanie... Choæ co prawda teraz jest postrzegany bardziej jako pokaz swoich umiejêtno¶ci w zakresie wymachiwania narzêdziem maluj±cym/kre¶l±cym/pryskaj±cym, mimo to jednak zawsze i wszêdzie znajdziemy jego mi³o¶ników (popyt na portrety?), a ja jestem jednym z nich.

Podsumowuj±c: je¶li celem autora jednego z zarzuconych przeze mnie wy¿ej zdjêæ by³o idealne odwzorowanie pierwowzoru to jakby nie patrzeæ osi±gn±³ swój cel. Mo¿ecie mu zarzuciæ, ¿e jest xeroboy'em i nie potrafi nic innego zrobiæ prócz odrysowania... Analogicznie mo¿naby zarzuciæ ca³ej reszcie, ¿e nie potrafi± idealnie odwzorowaæ, a masê b³êdów które przy tym pope³niaj± nazywaj± 'stylem'.


Cytat:
...ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania :P

... Dlatego nie musicie siê zgadzaæ z moim, chcia³em tylko, aby¶cie je poznali. Dla mnie osobi¶cie taki Van Gogh i jego prace ledwo le¿a³y obok prawdziwych dzie³ sztuki...
Jest wielu za i przeciw fotorealizmowi... Tyle samo za i przeciw jest je¶li chodzi o reakcjê Peji w Zielonej Górze :D
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-14, 09:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Hmmm... Mo¿e hiperrealizm jest form± rzemie¶lnicz±, a mo¿e ludzie potrafi±cy z tak± dok³adno¶ci± odwzorowaæ to co widz± wol± taki wyraz swej pasji tworzenia... a mo¿e odtwarzania... ciê¿ko jest okre¶liæ co jest bardziej warto¶ciowe. Jednego mo¿na byæ pewnym, w czasach gdy cyfrowa obróbka obrazu (Neonis, w FotoSzopie da siê zrobiæ wszystko) jest tak popularna, hiperrealizm bardzo straci³ na warto¶ci. Kiedy¶ (-set lat temu) taka forma sztuki mog³a budziæ zachwyt... ale teraz, gdy mamy pod rêk± 5MPix, co mo¿e byæ zaskakuj±cego w idealnym odwzorowaniu rzeczywisto¶ci na papierze? Hiperrealizm malowany sta³ siê wrêcz ekscentryczny. Osobi¶cie doceniam warsztat... ale rzeczywisto¶æ to dla mnie za ma³o... wole jak autor opowiada o rzeczach jakich siê nie widuje, o takich które ba³bym siê przy¶niæ sobie, o rzeczach dzia³aj±cych na wyobra¼niê... Szczê¶liwy najbardziej jestem ogl±daj±c prace Royo, Vallejo ... one przedstawiaj± fajne tematy w przystêpny dla oka sposób... a poza granice szczê¶cia prowadzi mnie Giger :devil:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-14, 15:49   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
Neonis, w FotoSzopie da siê zrobiæ wszystko

Oprócz chocia¿by postaci z twojego snu, którego rysy twarzy nie pasuj± do nikogo innego :]
Ma³e sprostowanie: w photoshopie da siê obrobiæ wszystko - zrobiæ raczej niebardzo :/ Pozatym gdyby¶ zrobi³ takie co¶ w photoshopie nie by³o by to niczym innym jak fotorealizmem stworzonym cyfrowo na kompie...

Cytat:
Osobi¶cie doceniam warsztat... ale rzeczywisto¶æ to dla mnie za ma³o... wole jak autor opowiada o rzeczach jakich siê nie widuje, o takich które ba³bym siê przy¶niæ sobie, o rzeczach dzia³aj±cych na wyobra¼niê...


Fotorealizm + Surrealizm (czyli aby to potrafiæ trzeba umieæ jedno i drugie)

Cytat:
taka forma sztuki mog³a budziæ zachwyt... ale teraz...


Uwierz, ¿e nadal budzi i jeszcze d³ugo bêdzie budziæ :)
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-14, 18:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Po pierwsze fotoszop to nie tylko program do obróbki, ale te¿ do malowania, rysowania i czego tam jeszcze .... Pracuje w szopie i znam jego mo¿liwo¶ci ...

LoboLoco napisa³/a:
Uwierz, ¿e nadal budzi i jeszcze d³ugo bêdzie budziæ


ale nie taki jak kiedy¶...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-14, 21:21   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
ale te¿ do malowania, rysowania i czego tam jeszcze

Czyli co¶ na wzór malowania tradycyjnego tylko w sposób cyfrowy (je¶li mówisz o zastosowaniu tabletu)... Jak na photoshopie "narysujesz" postaæ bardzo podobn± do pierwowzoru to to ju¿ nie bêdzie fotorealizm?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

Neonis 
Wys³any: 2010-04-14, 21:27   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
W³a¶nie zauwa¿y³em, ¿e niepotrzebnie za¶miecamy temat rozmow± o fotoreali¼mie, której jednak ten temat nie dotyczy... Proponujê albo usun±æ zbêdne posty, albo je przenie¶æ do osobnego tematu...
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-04-14, 21:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Bêdzie to fotorealizm... fotoszop to tylko bardzo rozbudowane narzêdzie... Tak, chodzi o tablet... programy takie jak corel painter w po³±czeniu z tabletem daj± ogromne mo¿liwo¶ci... wystarczy poszperaæ na deviantart.com
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-14, 22:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Zeszli¶my z inspiruj±cych prac i malowania aero, do robienia grafiki na kompie.. Wydaje mi sie ¿e porównywanie tabletu do aero jest totalym bezsensem.
Owszem fotoreal zawsze bedzie mia³ rzesze fanów ( sam podziwiam warsztat - mowa o malowaniu aero), bo jest to poprostu wyczyn. Ale osobi¶cie jaram sie bardziej innymi rzeczami.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

lak 
Wys³any: 2010-04-14, 23:21   
0
UP DOWN

Posty: 223
foto..¶moto...hiper...piper...real.itp.to jest nudne,na pocz. by³ konkret....
 

sebsa
Wys³any: 2010-04-16, 10:48   
0
UP DOWN


Posty: 331
ja znalazlem takie :











 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-04-16, 11:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
1-sza praca miazga... Dobry wkret z tymi lupami.. Du¿o wolnej reki i w³osy rz±dz±..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

sebsa
Wys³any: 2010-04-16, 13:06   
0
UP DOWN


Posty: 331
Mi tez sie ta pierwsza najbardziej podoba,naprawde kawal dobrej roboty i dobry pomysl z tymi lupami.
 

sebsa
Wys³any: 2010-05-21, 23:24   
0
UP DOWN


Posty: 331
fajna stronka
http://www.stevenunez.com/index2.html
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-05-28, 20:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Nowy Fonzy.... Start, i koniec...

l_14d2b077e7bf4058bb7d642c0bc5c7d1[1].jpg
Plik ¶ci±gniêto 164 raz(y) 127.77 KB

_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

dawid
Wys³any: 2010-05-29, 09:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Wszystko to co tu wstawiliscie jest ok ale tu sa prawdziwe umiejetnosci wstawiam linki do galleriii artystow bo bardzo duzo tego jest:)

moj faworyt jesli chodzi o aero na pojazdach i czas wykonania (poczytajcie dyskrypcje:)), Matt swietne ciezarowki jest tego ze 6 stron ogladania:)

http://matt-paint.deviantart.com/gallery/

Nastepny niezy airbrusher z anglii i tez troche ogladania:)

http://airbrushad.deviantart.com/gallery/

Hiperrealistyczny painter robi zmudna i dobra robote smaczne tematy:)

http://hyper-tom.deviantart.com/gallery/#


Milego przegladania i i nabijania sie wena!
_________________
hmmm
 

Mcdevil 
Wys³any: 2010-06-04, 01:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Co¶ z dojczów, dla mnie te¿ kozak

http://www.kalli-haun.de

Co do tematu gites pomys³, dobrze jest podpatrzeæ co wymiatacze robi± i próbowaæ d±¿yæ do tego, maj±c w dupie ¿e czasem siê przycina.
Osobi¶cie mi bardziej wkrêca siê; pomys³, ciekawe skombinowanie tematu, koloru, kompozycji, techniki i w koñcu z³apanie swojego rozpoznawalnego stylu nad suchym chiper-realizmem. Perfekcj± pewnie by³o by doj¶cie do zajebistego poziomu w realizmie, a nastêpnie ¶wiadome odchodzenie od niego i poszukiwanie swoich w³asnych form przekazu. Tiia ;)

Neonis "Czym¿e jest zatem Mona Liza Da Vinci'ego jak nie najwiêkszym obecnie dzie³em na ¶wiecie i ikon± sztuki artystycznej, namalowana jakim innym stylem jak nie fotorealizmem?"
Tu odrobinê siê po przekomarzam. :)

Najwiêksze dzie³o i ikona, to trochê sztuczne napompowanie w obecnych czasach, tego jednego p³ótna. Ludzie t³ocz± siê przy nim w muzeum, nie widz±c w cholerê dobrego stafu na s±siednich ¶cianach. Nazwa³bym to marketingiem i mod±. Odbieranie sztuki, jako¶ bardziej widzi mi siê subiektywnie i ciê¿ko jest powiedzieæ ¿e akurat to co¶ jest numero uno. No Vinci jako fotorealizm to te¿ mi nie pasi. Go¶æ ma swój styl i to ca³kiem rozpoznawalny :) i nie za bardzo chyba biega³o im ¿eby jak najdok³adniej oddaæ -skopiowaæ naturê.

"Dla mnie osobi¶cie taki Van Gogh i jego prace ledwo le¿a³y obok prawdziwych dzie³ sztuki..." aj ;) ostro :) . Sam za go¶ciem mo¿e a¿ tak bardzo nie przepadam, wolê impresje. Ale tacy pchnêli do przodu skostnia³± koby³ê. Nawet niekoniecznie dobi³ j± z³owieszczy aparat fotograficzny :) . £apali po prostu inne myki i tematy ni¿ w sztuce przedstawiaj±cej- fotoreali¼mie ;) . I miano Sztuki moim zdaniem jak najbardziej.

Sorry za oftop i w ¿adnym wypadku nie podje¿d¿am do ciebie Neonis, chcia³em tylko wrzuciæ swoj± odmienn± opiniê na temat.
Pozdro
_________________

 

Neonis 
Wys³any: 2010-06-04, 15:03   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Bardzo mo¿liwe ¿e masz racjê, lecz jak sam powiedzia³e¶:
Cytat:
Odbieranie sztuki, jako¶ bardziej widzi mi siê subiektywnie


To co dla mnie jest prawdziw± sztuk±, dla innych mo¿e byæ niczym i na odwrót... Nie ma co siê nad tym sprzeczaæ, bo nie ma w tej dziedzinie idealnego ¶rodka dla wszystkich... :)
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

hlecter
Wys³any: 2010-06-09, 12:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
http://hajimesorayama.com...oid_pop02D.html polecam ca³a galerie;D
 

macioo74
Wys³any: 2010-06-10, 19:31   
0
UP DOWN

Posty: 54
Mam pytanie. Wie kto¶ jakim kolorem jest zrobiona praca z t± lamp± samochodow± i d³oni±? Cos w rodzaju sepi? Jakimi kolorami uzyskaæ taki efekt?
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-10-23, 22:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Tak ¿eby nie by³o ¿e tematy AB same tendencyjne. :nie:
To od¶wie¿am ten :tak:
Pinup czyli Panie strzel mi jak±¶ dupê na masce
PinUp Art
Z aero np. wspomniany wcze¶niej Caleandra

Czachuny, dragony i zabawa panelami
fuchs


Poza aero warto poszukaæ na face
"The Royal Art Group" niktóre wystawy ³ami± szczenê i przyjemnie jest :)
Jeszcze unfinisched buisnes do Neonisa ;)
Bez wchodzenia w temat. Wybie¿ kilka prac starych mistrzów których uwa¿asz za Hiperrealistów, przejd¼ siê do muzeum i przyjrzyj siê tym pracom z bliska. Odbijaj±c na Dru my¶lê ¿e wy³apiesz ró¿nicê. :) .
Pozdro
ps i cukiereczek na oczy ;)

Go¶cia Steve Driscoll
_________________

 

PrimoOne 
Wys³any: 2011-10-23, 22:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Te¿ dorzucê.. Mo¿e kto¶ nie widzia³:
http://www.pastranaunlimited.com/
http://www.airbrushfitto.com/
http://buckwildpaint.com/

Tutaj troche artu, cycków i jeszcze raz cycków:
http://eroticartvillage.com/

I to siê mi³o ogl±da, mimo ¿e to zwyk³y brush:
http://www.art-portrets.ru/
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-10-24, 12:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
No w temacie cycków trochê jest :) .
Co do Rosjanina to Kazarin po polsku Kozak ;)
Ale mo¿na na ebayu obadaæ co chiñczycy olejami za grosze odwalaj± ok 200F. Wiêc zamiast sprzêtu do drukowania na p³utnie kupuje siê z 2 Chiñczyków i biznes jest:)

Brakuje tego tego go¶cia
Cross
Motorki miodzio, a je¶li tu zagl±da ¶w. Miko³aj to t± ksi±¿eczkê chcê na urodziny ;)

I co¶ dla Hlectera
Yvonne

I co¶ standardowo trochê poza:
Victoria
_________________

 

hlecter
Wys³any: 2011-10-24, 22:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
Yvonne na kolana nie powala
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-10-26, 13:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
No technicznie sza³u ni ma, ale z drógiej strony wypracowa³a sobie stylówkê i nie s± to kopie a raczej autorskie.
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group