Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
MarkVIII 
Wys³any: 2010-04-19, 23:15   [Poszukujê] Lakiernika z Krakowa lub niedalekich okolic (3-w

Posty: 2
Witam wszystkich serdecznie!

To moj pierwszy post i niestedy od razu interesowny, ale takie czasy ;)

Poszukuje lakiernika z Krakowa lub okolic do ponownego lakierowania spapranej trzy lata temu naprawy powypadkowej w stosunkowo rzadkim samochodzie. Lakier jest trzy wartwowy, jasny. chodzi glownie o drzwi od strony kierowcy i prog (prog jest czesciowo zapryskany baza i niedomalowany perla, a drzwi od listwy w dol tez sa niedomalowane 2 warstwa).

Zalezy mi na warsztacie w ktorym moglbym ewentualnie sam zdemontowac, czy konsultowac demontaz niektorych elementow (jesli bedzie to potrzebne - zle doswiadczenie w postaci urwanych elementow tapicerki i mocowania grilla). Chcialbym tez, w razie potrzeby sam przemieszczac samochod miedzy stnowiskami itp.

Wiem, ze pewnie to brzmi jak fanaberie, ale ten samochod to oczko w glowie, a ewentualnie uszkodzone czesci sa niekiedy trudno dostepne i kosztowne. Mile widziany maly warsztat pasjonatow, koszty to drugorzedna sprawa w tym przypadku. Gdyby to byl Ford Focus oddalbym go do lakiernika i poczekal na efekty, nie zastanawiajac sie co sie z nim dzieje.

Dolaczylem zdjecie pogladowe problemu. Chcialbym tez wygubic jesli to mozliwe ta "fale" nad listwa.

Pozdrawiam!

P.S. Mam spory garaz, gdyby ktos byl skonny podjac sie naprawy na miejscu bylbym przeszczesliwy :D

P.S. #2 Jesli brzmie jak meczliwy/czepialski gosc, to tylko pozory :)
 
 

jarekae5
Wys³any: 2010-04-20, 22:20   Re: Lakiernika z Krakowa lub niedalekich okolic (3-w

Posty: 1
mo¿esz pomóc trzymac mi pistolet podczas lakierowania jesli chcesz
 

kalbi 
Wys³any: 2010-04-21, 16:31   Re: Lakiernika z Krakowa lub niedalekich okolic (3-w

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jarekae5 napisa³/a:
mo¿esz pomóc trzymac mi pistolet podczas lakierowania jesli chcesz
he he, a to dobre:) ale to przestawianie samochodu miêdzy stanowiskami to juz rewelka... no nic udanych poszukiwañ
_________________

 
 

MarkVIII 
Wys³any: 2010-04-21, 21:46   

Posty: 2
Mozliwe, ze trafilem na fatalny warsztat. Mam uraz po pomalowanej kierownicy i fotelu kierowcy.
 
 

eskobarr6
Wys³any: 2010-05-23, 12:21   

Posty: 23
moge za 2 kola u ciebie
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group