Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lukas
Wys³any: 2010-04-23, 23:10   Kto prezydentem?
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
Jak my¶licie, kto dost±pi zaszczytów? Ciekawe czy Jarek siê zdecyduje powalczyæ i co z tego wyniknie?
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-04-25, 22:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Pytanie z gatunku retorycznych...Wiadomo,Komorowski.Kto ma szanse (realne) z nim powalczyæ?
 
 

robcio_
Wys³any: 2010-04-26, 20:24   
0
UP DOWN

Posty: 4
wiêkszo¶æ ludzi tak my¶li i wybiera mniejsze z³o g³osuj±c na Komorowskiego aby nie wygra³ Kaczyñski. Ja osobi¶cie swój g³os oddam na J. Korwina Mikke
 

lukas
Wys³any: 2010-05-03, 21:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
By³em na majówce w wiosce ukrytej gdzie¶ w g³êbokich lasach i pojecha³em do sklepu a ¿e s³oneczko pali³o to zapoda³em browarka i przysiad³em siê do miejscowych, którzy oczywi¶cie o wyborach dyskutowali. By³em mocno zaskoczony bo g³osy by³y mocno podzielone a je¶li chodzi o Jarka to nie podoba³o siê im jego pochodzenie, rzekomo z ¿ydowskie. A ja my¶la³em ¿e na wiosce to on bêdzie mia³ spore poparcie.
 

lak 
Wys³any: 2010-05-03, 23:14   
0
UP DOWN

Posty: 223
tylko mikkej :spoko:
 

Erni 
Wys³any: 2010-05-11, 17:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Mój g³os odda³bym na Marka Jurka, gdyby tylko mia³ jakie¶ szanse, ale obecne realia pokazuj± ¿e, Komorowski, Kaczyñski i Olechowski maj± realne szanse, z czego Komorowski i Kaczyñski nieco wiêksze, a z tej trójcy wybiore Kaczyñskiego, chocia¿by po to ¿eby nie by³o totalitaryzmu i dyktatury w Polsce.
pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

BigBlock 
Wys³any: 2010-06-18, 15:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 22
Sk±d: Gdynia
Jestem za Korwinem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga