Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:16
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-01-20, 20:59   Lakiery na motocykle
0
UP DOWN


Posty: 418
Go¶æ
Wys³any: Sro Lis 30, 2005 9:24 pm Temat postu: Lakiery na motocykle
--------------------------------------------------------------------------------
Mam pytanie do osób które znaj± system Debeer-a.
W systemie tym jest taki dodatek, który dolewa siê do bazy w celu uzyskania wiêkszej g³êbi i ostro¶ci kolorków na motocykle - mówi± na to "p³yn motorowy" czy co¶ takiego.
Je¿eli kto¶ co¶ wie dok³adniej to proszê o info. Chodzi mi o to jak to stosowaæ, czy to siê sprawdza, czy przy pó¼niejszej ewentualnej naprawie nie ma problemów z doborem koloru itp.


lukas
Do³±czy³: 13 Lip 2005
Posty: 24
Wys³any: Sro Lis 30, 2005 9:34 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
to pytanie jest moje, tylko wylogowa³o mnie w trakcie wysy³ania


azottt
Do³±czy³: 20 Lis 2005
Posty: 16
Sk±d: Wschód Polski
Wys³any: Sro Lis 30, 2005 9:47 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Nie s³ysza³em o czym¶ takim. Spytam siê mojego DeBeerowca jutro - jak co¶ sie dowiem to dam znaæ.

Z czekistowskim pozdrowieniem


fifka
Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 103
Sk±d: otwock
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 9:21 am Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Podobno MaxMayer z PPG ma co¶ podobnego i szczeólnie czerwienie maj± niesamowit± g³êbiê.Ogl±da³em E30 pomalowan± w taki sposób Czerwieñ Ferrari wygl±da przy tym blado


azottt
Do³±czy³: 20 Lis 2005
Posty: 16
Sk±d: Wschód Polski
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 6:03 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
Mój DeBeerowiec rzek³: maj± co¶ takiego - nazywa siê to COLOUR ADDITIVE - czyli dodatek koloryzuj±cy. Wystepuje w 8 kolorach. Nie dodaje siê go ot tak dowolnie do jakiegokolwiek koloru tylko do kolorów okre¶lonych. W programie doboru okre¶la siê jak du¿o i którego CA ma siê dodaæ. Maksymalnie mo¿e to byæ do 30 % na kolor (nie liczymy rozcieñczalnika). Jest to dodatek recepturowy a nie na BOLKA OKO !. Rzeczywi¶cie sprawdza sie to - efekt g³êbi jest zauwa¿alny. DeBerowiec mówi³ mi, ¿e rzadko tego uzywa. Je¿eli chodzi o pó¼niejsze naprawy pow³oki to wg niego konieczne jest naprawianie ca³ego elementu. Nie da siê na wtrysk.

Z czekistowskim pozdrowieniem
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania