Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
saltver
Wys³any: 2010-05-05, 21:42   mondeo 94-progi cenne uwagi
0
UP DOWN

Posty: 8
witam serdecznie w³asnie nadszed³ czas na wymianê progów w fordzie mondeo którego posiadam i mam do niego wielki sentyment staruszek ale kochany przez 10 lat nie zawiód³ nigdy.Niestety rozsypany próg na próchno po tej zimie wszystko wysz³o .Mam pytanie jak mam siê zabraæ do pracy jak go wyci±c przy s³upku ¿eby czasem go nie wys³a³ na szrot jakie jest prawdopodobieñstwo ¿e mo¿e siê co¶ prze³amaæ.Spawaæ potrafiê automatem i pistolet nie jest mi obcy.Dziêki za odpowiedzi
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-05-05, 23:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego a masz ju¿ jakie¶ do¶wiadczenie w wstawianiu elementów w nadwoziu? ,spawa³e¶ ju¿ blache karoseryjn±? Pozdrawiam! :spoko:
 

mezotr 
Wys³any: 2010-05-05, 23:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
jezeli wymieniasz tylko próg zewnetrzny(poszycie) to nic sie nie przelamie
przykladasz, odrysowujesz ,rozwiercasz spawy i masz juz wyjety próg
nowy próg od srodka zabezpiecz podkladem antykorozyjnym, zrób dziurki wiertarka pod zgrzewy i mozesz go wspawac
 
 

b-rad
Wys³any: 2010-05-06, 15:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 226
Wstawiaj±c reperaturkê dobrze jakby¶ wstawi³ próg a nie np. 3/4. Ostatnio w takim w³a¶nie mondeo wstawia³em i ponad pó³ mia³em dobrego, postanowi³em wstawiæ tylko po³owê... No a reperaturka progu by³a g³êbsza o 3-4cm. Przez co mam wstawiony próg z 3 czêsci...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=raUxREWnP7Q
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group