Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kipollo
Wys³any: 2010-05-11, 19:30   Czym to wypolerowaæ na lustro , czarny strucel
0
UP DOWN

Posty: 5
witam!

koledzy mam pytanie , pakupi³em Volvo S60 czarne jak dziabe³ , ma strasznie zmatowia³y i porysowany od auto myjni lakier ( rysy nie s± jako¶ szczególnie g³êbokie ) chcê to sobie wypolerowaæ na lustro i teraz mam pytanie jak to zrobiæ szybko i ¿eby siê za przeproszeniem nie [...]. za bardzo jak to jest przy ciemnych kolorach

Plan jest taki przelecê auto na wodê 1500 , 2000 poprawiê trizackiem 3000 nastêpnie G3 , bia³a g±bka + 1000000 litrów wody do niej ( pasta bêdzie wszêdzie ) pó¿niej porz±dne mycie gor±c± wod± z p³ynem ( wnêki i wszystkie zakamarki tego strucla) i na koniec 3M 05991 z czerwnym korkiem polerka g±bka czrna

Pytanie mam nastêpuj±ce czy dawaæ co¶ jeszcze po 3M jaki¶ wosk czy co¶ takiego ¿eby efekt by³ lepszy , a mo¿e kto¶ podpowie lepszy i szybszy sposób ma wykonanie tego ?

Za odpowiedzi dziêkujê i pozdrawiam :)
 

Adam Rentel
Wys³any: 2010-05-11, 19:41   S60
0
UP DOWN

Posty: 70
tak jak to opisa³es to widaæ ¿e jeste¶ w temacie,ja jednak odpusci³bym papier 1500,zacz±³ raczej od P2000,a po tym co opisa³e¶ jakie¶ mleczko do nab³yszczania i powinno byæ ok.-pozdrawiam
 

kipollo
Wys³any: 2010-05-11, 19:47   
0
UP DOWN

Posty: 5
1500 zaatakujê tylko g³êbszy ryski a tak ogólnie to bêde 2000 to wszystko jecha³ tylko nie wiem jakiego mleczka u¿yæ ¿eby trochê zabezpieczyæ lakier ¿eby woda ³adnie sp³ywa³a i ogólnie ¿eby po³ysk by³ .

pozdro
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-05-11, 21:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
A masz jakie¶ pojêcie o polerowaniu?Masz sprzêt odpowiedni do tej czynno¶ci? I nie chodzi mi o wiertarkê.Czarne kolory s± bardzo wymagaj±ce,mo¿esz narobiæ mnóstwo hologramów.Poza tym:po cholerê Ci cysterna wody???To w³a¶nie jest b³±d pope³niany przez niedo¶wiadczonych ,,poleristów":ma³o pasty,woda tylko w zraszaczu do kwiatów,i nie do polewania,tylko do zraszania g±bki i lakieru.Wyczucie - to podstawa,lakier trzeba zagrzaæ,a¿ woda bêdzie parowa³a po spryskaniu,ale jednocze¶nie nie przypaliæ i nie zedrzeæ,a zw³aszcza na plastikach.
 
 

kipollo
Wys³any: 2010-05-11, 23:56   
0
UP DOWN

Posty: 5
spoko wszystko jest polerka hitachi gabki bia³a czarna g3 , 3m papierki ró¿ne przy polerowaniu pomo¿e mi kole¿ka tylko chcia³em siê dowiedzieæ czy dobry mam plan z tym polerowaniem czy mo¿e co¶ ¼le planujê zrobiæ i najbardziej chodzi mi o to mleczko na koniec , a z hologramami przecie¿ nie bêdzie problemu bo podobno 3m 50991 je usunie tylko chcê co¶ konkretnego na wierzch daæ ¿eby zabezpieczyæ lakier

pozdro
 

zibi86
Wys³any: 2010-05-12, 20:45   
0
UP DOWN

Posty: 54
Moja propozycja zmatowaæ maszyna o skoku 3mm 3M trizact P1000 trizact P3000 i polerka jak kto woli 3m czy inna past± i masz ryski usunitete i takie lustro ze szok :rotfl:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group