Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
djpolak1985
Wys³any: 2007-06-27, 01:10   Kursy i Szkolenia !!!!!
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
Mam do wszystkich forumowiczow zapytanie. Chcialbym wziasc udzial w jakims szkoleniu lakierniczym. W szczegolnosci chodzi mi o tematyke malowania bazami (cieniowanie, itp, itd).Wysylalem formularz zgloszeniowy do osrodka szkoleniowego w szczecinie lecz niestety bez odpowiedzi. Prosze o jakas rade gdzie zapytac, zadzwonic ewentualnie wyslac meila.
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-06-27, 13:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
no ja w³a¶nie jade do szczecina teraz w niedziele na 5 dni na szkolenia tego typu do CAR SYSTEMU o¶rodka szkoleniowego (SZCZECIN)co do szkoleñ to tylko mog± braæ przepisowo w tym pracownicy ale ja sobie ³atwie poprzez sklep który mi mieszalnie lakierów wstawia RM,musisz udaæ siê do mieszalni CSV i popytaæ ale wiem ¿e ju¿ siê nie za³apiesz,mo¿e na nastêpne,co do woj mazowieckiego to jak ju¿ mi wstawi± mieszalnie i sklep to bêdzie organizowane u mnie szkolenie ale dopiero z czasem, sam niewiem kiedy skoñcze budowe nowego servisu przy dzisiajeszych cenach materia³ów budowlanych.

Najprostsz± spraw± bêdzie jak udasz siê do innej mieszalni np standoxa i popytasz siê czy nie zorganizuj± jakiego¶ szkolenia przynajmniej u nas by³o tak bez problemu ze standoxem.

[ Dodano: 2007-06-27, 13:19 ]
co do do¶wadczenia po szkoleniach i wieloletniej praktyce to bardzo chêtnie siê podziele wiedz±.
Ps a sk±d jeste¶ ?
 
 

djpolak1985
Wys³any: 2007-06-27, 19:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
obecnie jestem w szkocji tutaj mieszkam i pracuje w lakierni gdzie maluje sie tiry busy i wszystko co z tym zwiazane. w sierpniu lece na 3 tygodniowy urlop i wlasnie w tym czasie chcialbym sie troche doszkolic w tematyce malowania bazami (to z mysla o przyszlosci). Tutaj mam narazie tylko doczynienia z akrylami. Miejsce szkolenia nie gra roli byle byloby pomiedzy 5 i 30 sierpnia.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group