Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
zolwik 
Wys³any: 2010-05-25, 19:39   Pierwszy aero-kask zolwik
0
UP DOWN


Posty: 128
No nie jest to jaki¶ wielki wyczyn ale pierwszyi ostatni tym sprzêtem ukoñczony i w dodatku najtañszym pseudoaerografem z dolnym zbiornikiem . :x:

Do tego ¿adnego pomys³u czy projektu .

Jestem przygotowany na s³owa krytyki ale mnie troche oszczêdzcie.

No ka¿dy uczy sie na blêdach ...... :sciana:

P1020152.JPG
Plik ¶ci±gniêto 67 raz(y) 311.29 KB

Nowy-1.jpg
Plik ¶ci±gniêto 52 raz(y) 212.06 KB

P1020149.JPG
Plik ¶ci±gniêto 108 raz(y) 339.88 KB

 

Neonis 
Wys³any: 2010-05-26, 08:56   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Hmmm... Hê.... To mia³ byæ efekt karbonu rozumiem? No nie wysz³o ci to, chyba zbyt cienka siateczka by³a. Ogó³em sza³u nie ma :)
I masz racjê, ka¿dy uczy siê na b³êdach, ale przy takim projekcie raczej ma³o b³êdów mo¿na zrobiæ... Obiecaj, ¿e nastêpny projekt bêdzie taki, przy którym pope³nisz wiêcej b³êdów, ok? Id¼ od razu na g³êbok± wodê! :D
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

zolwik 
Wys³any: 2010-05-26, 21:15   
0
UP DOWN


Posty: 128
No z tym efektem karbonu nie posz³o .

A to jest przyk³ad ¿e trzeba mieæ sprzêt i gotowy pomys³ przed malowaniem :x:

Obiecuje ¿e siê poprawiê . :cool:
 

Neonis 
Wys³any: 2010-05-26, 21:39   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
A to jest przyk³ad ¿e trzeba mieæ sprzêt...

Nie zgodzê siê - zw³aszcza je¶li mowa o efekcie karbonu, który zapewne mo¿na zrobiæ nawet sprayem. Zauwa¿y³em, ¿e wielu ludzi zbyt bardzo narzeka na sprzêt, chc±c tym zapewne podnie¶æ swoje ego ("hooyowo wysz³o, bo hooyowy sprzêt. Iwat± wysz³oby bosko!")...
Chyba ¿e mówi±c "sprzêt" mia³e¶ na my¶li bardziej wyczesan± siatkê - wtedy zwracam honory:)

Cytat:
i gotowy pomys³ przed malowaniem

Zgodzê siê...
Zatem mówisz, ¿e podchodz±c do tego kasku nie wiedzia³e¶ jeszcze co na nim chcesz zrobiæ? To raczej nie dobrze, taki freestyle to wcale nie jest rzecz godna pochwa³y. W rapie czy footbolu owszem... ale tutaj ¿aden lans :)

To ¿e siê poprawisz to my tu wszyscy wiemy :) Czekam, a¿ mnie zaskoczysz :)
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

zolwik 
Wys³any: 2010-05-27, 20:26   
0
UP DOWN


Posty: 128
Je¶li chodzi o efekt carbonu to jak masz dobry szablon to nie ma nic prostrzego jak pryskaæ przez niego.
Przy skorupie jest ten problem ¿e trzeba wyginaæ go na wszystkie strony ¶wiata by wysz³o równo a tak wysz³o g...o.

Podchodz±c do tej skorupy mia³ byc ca³y w efekcie carbon ale nie wysz³o na szyczie ,pó¿niej chcia³em dodaæ szachownice i jaki¶ napis ,teraz le¿y bo jestem zaganiany . Bede mia³ nadmiar czasu to szlif podk³ad i od nowa
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime