Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
markoss24
Wys³any: 2010-05-30, 17:42   Seat ibiza problem w doborze koloru
0
UP DOWN

Posty: 33
prosze o porade pomalowa³em juz 3 razy b³otniki od seata ibizy 2000 r kolor czerwony metalic i juz nie mam si³y w trzech mieszalniach i ciagle albo za jasny albo za ciemny , czy to mozliwe ze od s³onca porostu zmieni³ barwe ? jest wielka roznica i nie wiem czy wchodzic na drzwi z taka roznica koloru .
 

walo
Wys³any: 2010-05-30, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 12
Kolego. Jed¼ do mieszalni gdzie dorobili np za ciemny. dorób bazê i zrób natrysk próbny na fiszce przymierz i jed¼ do mieszalni jak co¶ na korekte. Tylko zapamiêtaj kolego na jakim ci¶nieniu i jak mia³e¶ ustawiony pistolet i tak samo maluj na gotowo. Bo jak zmienisz ustawienia pistoletu po korekcie to te¿ to spowoduje delikatn± zmianê koloru. I dlatego wa¿n± rzecz± jest, ¿e jak by³ za ciemny to bazy nie wylewaj tylko wypylaj ja i wejd¼ wypyleniem na drzwi. Bo jak wylejesz baze za grubo to ona ciemnieje a jak wypylasz to ja¶nieje.
 

obcy_69
Wys³any: 2010-05-31, 07:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 24 razy
Posty: 704
markoss24...jest naprawde bardzo malo przypadkow, by kolor wszedl na ostro. Jak sam zauwazyles po kilku probach nic z tego nie wyszlo. Dlatego w gre wchodzi cieniowanie.Oczywiscie, jezeli kolor rozni sie drastycznie ..to trzeba to skorygowac do jak najmniejszej roznicy. Co do wypylania ..to tutaj tez trzeba ostroznie, nie mozna tego zrobic na sucho bo ziarno metaliku nie ulozy sie w odpowiedni sposob, a co za tym idzie znowu roznica.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi