Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jceel_
Wys³any: 2010-06-10, 15:41   dwukolorowy samochód
0
UP DOWN

Posty: 2
hej,

jestem w³a¶cicielem dwukolorowego BMW E46 w kolorze (oficjalnie) transsilber metallic. problem w tym, ¿e kupi³em to auto ju¿ po malowaniu niektórych elementów - i teraz mam w³a¶cicie dwa odcienie srebrnego widoczne pod s³oñce. czy da siê to jako¶ wyprowadziæ na prost±:
a) bez przemalowywania czê¶ci samochodu? (jak±¶ polerk±, etc)
b) przemalowuj±c to co trzeba?

podejrzewam, ¿e b) siê da zrobiæ, ale tutaj mam jeszcze kilka pytañ pomocniczych:
a) czy da siê zrobiæ to tak by wygl±da³o jak fabryka?
b) czy na³o¿ony laker ma szanse byæ trwa³y i nie zacz±æ mi siê ³uszczyæ albo odpadaæ po jakim¶ czasie?

oczywi¶cie wszystkie te pytania zadajê jako potencjalny klient zak³adu lakierniczego, nie znam siê na tym i nie zamierzam w³a¶ciwie, je¶li by³oby mo¿liwe wyprowadzenie koloru na prost± to zacznê szukaæ dopiero lakiernika który siê tego podejmie :)

aha, je¶li zada³em pytanie w z³ym dziale to przepraszam, proszê o wskazanie mi prawid³owego.
 

Dawid1989 
Wys³any: 2010-06-10, 20:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Wszystko sie da zrobiæ ;) /O ile nie dasz auta do partacza to wszystko bêdzie zrobione jak nale¿y. A co do trwa³o¶ci lakieru wszystko zale¿y od tego jaki zosta³ naniesiony. Wiadomo ¿e lakiery z ni¿szych pó³ek bêd± bardziej podatne na zarysowani i odpryski no i nie bêd± trzymaæ po³ysku.
 

jceel_
Wys³any: 2010-06-12, 13:28   
0
UP DOWN

Posty: 2
mo¿e to nie jest dobry pomys³ zadawaæ to pytanie na tym forum, ale czy jest tu kto¶ z ma³opolski kto posiada lakierniê i móg³by siê tego podj±æ? albo poleciæ kogo¶ w krakowie?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group