Szukaj FAQ Album



Przesunięty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomość
andrzej
Wysłany: 2007-07-06, 20:09   Pasty polersie APP
Gość
witamm czy uzywall ktos pasty z app P003 lub P001 jeslii takk too prosze o opinie o tych pastach
 

mnet
Wysłany: 2007-12-21, 00:26   
Gość
App 03 dobra pasta - polecam. Brat, ktĂłry byÂł zwolennikiem osÂławionej G3 przekonaÂł siĂŞ dziÂś do app 03 po jej uÂżyciu - POLECAM
 

maras 
Wysłany: 2007-12-21, 02:08   
0
UP DOWN

Pomógł: 5 razy
Posty: 211
Skąd: Sokolniki k.Poznania
Z app u¿ywam p10, wiec drobnoziarnista, a do g³ównej polerki wci¹¿ g3, ale w mieszalni,gdzie kupujê maj¹ p03, trzeba bêdzie kiedyœ spróbowaÌ :smile:
A czy p03 jest na sucho, czy wymaga wody?
 

marikk 
Wysłany: 2007-12-21, 12:52   
0
UP DOWN

Pomógł: 3 razy
Posty: 249
Podobno niewymaga u¿ycia wody kiedyœ widzia³em aukcje na allegro tej pasy i tak by³o w opisie ja w³aœnie mam zamiar te¿ sie przenieœÌ na polerowanie na sucho
 

danielpainter 
Wysłany: 2007-12-21, 13:16   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomógł: 6 razy
Posty: 256
Skąd: Zgierz
Ja od roku jade na p01 i nie chce innej pasty, uwazam ze lepsza jest od grobo ziarnistej 3M z bialym kurkiem. Do tego polecam zolta gabke karbowana na zep app, bialej gabki nie polecam do tej pasty bo za duze zostaja slady obrotowe po polerowaniu i latwo sie przegzac. Ja poleruje calkiem na sucho i uwazam ze tak najlepiej, niby pisza ze mozna dodac wody ale wtedy(z doswiadczenia wiem bo probowalem) pasta sie maze i ciezko ja wyczyscic
 
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiaÂły

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group